Home Kategorie Ludzie Edyta Górniak znowu pokazała się nago. Fani 47-letniej artystki mają podzielone zdania.
28.10K

Edyta Górniak znowu pokazała się nago. Fani 47-letniej artystki mają podzielone zdania.

Edyta Górniak to piękna i utalentowana piosenkarka. Po raz kolejny udowodniła, że jest też odważna i nie wstydzi się pokazywać siebie w całej okazałości.

Edyta Górniak nie może narzekać na brak zajęć i znowu robi szum dookoła swojej osoby. „My Way” to nowy program TVN, w którym 47-latka przechodzi kurs prawa jazdy. Oprócz obserwacji postępów w nauce teorii i praktyki, widzowie byli świadkami licznych zwierzeń ze strony piosenkarki.

Jednakże Doda mocnymi słowami skrytykowała program z Górniak. Chodzi głównie o jej podejście do kursu oraz treść jej zwierzeń, gdzie nader często wspomina o swoim byłym mężu.

Jeśli chodzi o odważne zdjęcia piosenkarki, to nie pierwszy taki „numer” ze strony Górniak. W czasie wakacji opublikowała nagranie, jak radośnie (i topless) pływa po jeziorze i cieszy się pogodą.

Diwa ponownie zaskoczyła swoich followersów i w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym sporo pokazuje. Piosenkarka ubrana w same majtki, zakrywa tylko swój biust ręcznikiem i ukazuje świetną figurę oraz zadbane ciało:

Fani oraz fanki oszaleli na punkcie nowego zdjęcia. Chwalą nie tylko figurę Górniak, ale także odwagę, że wciąż ma w sobie tyle energii oraz dumy z własnej osoby. Jak wiadomo czas nie ma dla nikogo litości, jednak Edyta nie ma się czego wstydzić!

– „Edi… no weź 🙄♥️ Jesteś taka piękna, nie chciałabyś się podzielić trochę urodą?”

– „Edytka zdradz przepis piękna pliiis”

– „Edi nasza piękna! PRZEPIĘKNA❤️ #duma#narodowa”

Słowa krytyki również się pojawiły. Jeden z internautów napisał:

– „Jesteś piękna masz najlepszy głos w Polsce ale dla mnie i dla wielu innych osób jesteś fałszywa, kiedyś Cie lubiałem bardziej a teraz aby tu jestem bo masz wokal super. W ostatnim czasie pokazałaś jaka jesteś dziecinna, zakłamana itd… Ogarnij sie Edyta w tym wieku takie zachowania to chyba nie są już do przyjęcia…”

47-letnia piosenkarka już nie raz chwaliła się swoimi wdziękami. Pierwszą sesję dla męskiego magazynu Playboy miała już w 1998 roku. Wtedy nosiła krótkie włosy, ale już było widać jej niesamowity urok.

Dla jej fanów oraz dla niej samej był to początek. Edyta wystąpiła jeszcze w kilku odważnych sesjach zdjęciowych, a na łamy Playboya wróciła w 2006 roku. Niestety nie zobaczymy już jej w tym magazynie – „Playboy” znika z rynku po 27 latach.

Co sądzicie o jej zdjęciu?

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
Oferta zakończona!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
39
Ha ha
Ha ha
24
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
45
Zły
Zły
58

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz