Home Kategorie Poruszające Podeszła do nieprzytomnej siostry i dmuchnęła w jej brzuch. Ten gest zmienił wszystko.

Podeszła do nieprzytomnej siostry i dmuchnęła w jej brzuch. Ten gest zmienił wszystko.

W każdej rodzinie zdarzają się przeraźliwe momenty. Czasami jest to spowodowane kłótnią rodziców, a czasami nieuleczalną chorobą. Najgorzej jest, gdy cierpią niewinne dzieci.

Pewna para przeżyła prawdziwe chwile grozy, gdy nie mogli obudzić swojej córeczki. Badania wykazały, że stan dziecka jest krytyczny.

Stephen i Amy Smith to rodzice dwóch wspaniałych córeczek. Jedna z nich przyszła na świat zdecydowanie za szybko, ponieważ w 29 tygodniu ciąży. Dziecko ważyło niecały kilogram. Lekarze ostrzegali rodziców, że stan ich młodszej córki, Poppy, jest ciężki i w przyszłości może dojść do komplikacji zdrowotnych. Już w pierwszych tygodniach zdiagnozowano u maleństwa zespół Möbiusa, który powoduje zaburzenia neurologiczne, a cierpiący na niego ludzie nie mogą się uśmiechać czy marszczyć brwi.

Kilka dni przed drugimi urodzinami dziewczynki, Amy podeszła do łóżeczka, w którym leżała Poppy. Mama nie mogła obudzić dziecka, dlatego jak najszybciej zabrała je do szpitala. Poppy przeszła szereg różnych badań, które wykazały, że cierpi na niedotlenienie mózgu i nie mogła samodzielnie oddychać. Dla jej rodziny był to naprawdę przerażający czas, szczególnie, że wydarzyło się to tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Rodzice dziewczynki bali się, że stracą córkę, dlatego też każdą chwilę spędzali przy jej szpitalnym łóżku.

12-letnia Macey, podeszła do nieprzytomnej siostrzyczki i dmuchnęła powietrzem w jej brzuszek. Kiedy Poppy zaczęła cichutko chichotać, nikt nie mógł uwierzyć w to co się stało. Rodzice dziewczynek ze łzami w oczach opowiadali o całej sytuacji:

– „To była niesamowita chwila, ten moment, gdy zaczęła się śmiać. Macey podeszła do niej i chciała zrobić coś, aby każdy z nas na chwilę się rozweselił, dlatego też dmuchnęła w brzuszek siostry. To było zadziwiające. Później dowiedzieliśmy się, że okazywanie emocji przez ludzi w takim stanie, nie jest niczym zaskakującym, jednak dla nas była to chwila pełna emocji. Wyglądało to tak, jakby Poppy odpowiedziała na zachowanie starszej siostry.”

Z dnia na dzień Poppy zaczynała reagować na bodźce i zaskakiwała lekarzy tym, jak szybko poprawia się jej stan. Mimo iż musiała uczyć się wszystkiego od początku, dziewczynka pomału zaczęła odzyskiwać zdolności do gaworzenia oraz chodzenia na czworaka.

Nikt nie może zaprzeczyć, że tego dnia stał się cud. Nigdy nie należy tracić wiary.

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Przegląd, skaling, polerowanie z fluoryzacją za 99,99 zł w Gabinecie Higieny Stomatologicznej w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz