Home Kategorie Ludzie Edyta Górniak zatrzymana przez policję zaraz po odebraniu prawa jazdy. Myślała, że to żart.

Edyta Górniak zatrzymana przez policję zaraz po odebraniu prawa jazdy. Myślała, że to żart.

Edyta Górniak to świeżo upieczony kierowca. Prawo jazdy robiła na oczach całej Polski, a raczej tych, którzy postanowili oglądać program „My Way”.

Co ciekawe, piosenkarka już tego samego dnia, gdy otrzymała prawo jazdy, została zatrzymana przez policję.

Program „My Way”, w którym Górniak robiła prawo jazdy, nie cieszył się jednak dużą popularnością, mimo iż zakończył się sukcesem Edyty. Gwiazda zdała uprawnione prawo jazdy, a przecież o to chodziło.

W zmaganiach towarzyszyli jej instruktorzy, którym uczenie piosenkarki poszło nieźle. Edyta Górniak teorię zdała za trzecim razem, ale z egzaminem praktycznym poradziła sobie za pierwszym podejściem.

Instruktorzy postanowili towarzyszyć gwieździe nawet po zdaniu egzaminu, aby mogła pewniej poczuć się za kółkiem. W ostatnim odcinku programu TVN cała trójka (Edyta i 2 instruktorów) miała… nietęgie miny.

Ustawka czy nie? Wydaje się, że policja zaskoczyła samych instruktorów.

Gwiazda wybrała się poza miasto. Jechała na swój koncert. Zabrała ze sobą też instruktorów i kamery telewizyjne, ale za kierownicą nie czuła się jeszcze zbyt pewnie. Chwila zawahania wystarczyła, aby na drodze zwróciła uwagę policjantów.

Kiedy okazało się, kto siedzi za kierownicą, policjanci byli zdziwieni nie mniej, niż piosenkarka. Na początku Edyta i instruktorzy byli przekonani, że funkcjonariusze to niespodzianka od producentów programu. Kiedy okazało się, że tak nie jest, diwa bardzo się zestresowała.

Na szczęście okazało się, że czeka ją tylko rutynowa kontrola. Gwiazda dmuchała w alkomat, ale wynik okazał się wzorowy. Policjanci upewnili się, czy Edyta Górniak ma ze sobą gaśnicę oraz trójkąt ostrzegawczy. I to wszystko.

Tyle, że będąc „w nerwach” piosenkarka zapomniała, jak zamyka się jej bagażnik.

Cóż… nie każdego kierowcę podczas pierwsze kontroli policji ogląda kilkadziesiąt tysięcy Polaków.

Oczyszczania wodorowe twarzy
Oczyszczania wodorowe twarzy
99,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy AquaSure H2 od 89,99 zł i więcej opcji w MEDICAL PREMIUM – 4 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
80
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz