Home Kategorie Poruszające Zabiła swojego synka i próbowała odebrać sobie życie. Wszystko przez potwora, który był w domu.

Zabiła swojego synka i próbowała odebrać sobie życie. Wszystko przez potwora, który był w domu.

Magdalena L. zadźgała nożem niespełna dwuletniego syna Jamesa. Później próbowała zabić również siebie. Przyczyną miały być skomplikowane relacje z partnerem, Peterem Chilversem.

33-latka pracowała jako stewardessa w liniach lotniczych Ryanair. W pracy poznała pilota, Petera Chilversa, z którym szybko weszła w związek. Byli parą od 2010 roku. Pierwsze lata ich wspólnego życia wyglądały dość obiecująco.

Niestety, w 2014 roku pilot zaczął zdradzać partnerkę z inną stewardessą. Mimo to, w 2015 roku Peter i Magda zostali rodzicami Jamesa. Po narodzinach dziecka zachowanie Petera uległo zmianie na gorsze.

Mężczyzna nie radził sobie z agresją. Stał się zaborczy i w chorobliwy sposób zaczął kontrolować życie Magdy. Ich relacja uległa dodatkowemu pogorszeniu, gdy Peter dowiedział się, że Magda usunęła ciążę bez jego wiedzy. Znęcał się nad kobietą, zmuszał do poniżających aktów seksualnych czy połykania włosów, które sam wyrywał sobie z czoła.

To może Cię zainteresować:  4-letnia dziewczynka przez dwa dni błąkała się po lesie. Uratował ją pies.

W sierpniu 2017 Magdalena L. zaczęła snuć plany związane z opuszczeniem swojego partnera. Peter nie chciał zgodzić się na rozstanie. Dzwonił do Magdaleny, gdy była w pracy i groził śmiercią oraz odebraniem dziecka. Śledczy ustalili, że w tamtym czasie kobieta wielokrotnie wyszukiwała w sieci hasła takie jak: „zabójstwo w obronie własnej” czy „broń do obrony własnej”.

W końcu czara goryczy się przelała. 26 sierpnia, podczas gdy Peter odbywał lot z Teneryfy, wzięła nóż i zadźgała 23-miesięcznego Jamesa. Następnie usiłowała popełnić samobójstwo, jednak Peter zjawił się w domu i wezwał pomoc.

To może Cię zainteresować:  Zabiła córeczki, bo jej przeszkadzały. Nawet tuż przed pogrzebem nie umiała się powstrzymać.

W lipcu 2018 roku w sądzie w Manchesterze ogłoszono wyrok w sprawie morderstwa popełnionego przez Polkę. Sędzia orzekł, że Magdalena L. w chwili popełniania zbrodni miała ograniczoną poczytalność, a jej działania spowodowane były ciężkim załamaniem nerwowym, które było następstwem wieloletniego znęcania psychicznego i fizycznego. Usłyszała wyrok 15 lat więzienia.

Dopiero niedawno, w listopadzie 2019 zapadł wyrok ws. Petera Chilversa. Mężczyznę oskarżono o znęcanie się nad byłą partnerką i niedopuszczalne, represyjne zachowanie. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Otrzymał karę w wysokości 18 miesięcy więzienia.

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
179 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz