Home Kategorie Ludzie Popularny aktor z serialu „Ranczo” trafił do szpitala. Jego syn prosi o „pozytywne myślenie”.

Popularny aktor z serialu „Ranczo” trafił do szpitala. Jego syn prosi o „pozytywne myślenie”.

Gwiazda „Rancza”, w którym występował przez 10 lat, jest w szpitalu. Niestety to nie pierwsze problemy ze zdrowiem aktora.

Paweł Królikowski to znany i lubiany aktor. Przez ponad 10 lat mogliśmy oglądać go w serialu „Ranczo”, gdzie wcielał się w Kusego. Mogliśmy go też obejrzeć w takich filmach, jak „Długi weekend”, „Pitbull” czy „Pitbull. Nowe porządki”.

Pierwsze problemy ze zdrowiem pojawiły się u niego w 2015 roku. Aktor narzekał na bóle i zawroty głowy, zaburzenia wzroku i często wymiotował.

Żona w końcu przemówiła mu do rozsądku i aktor udał się do szpitala. Okazało się, że sprawa jest bardzo poważna i przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu.

Dziś dziękuję za to, że jego małżonka była tak stanowcza, a lekarz wykazał się świetnymi umiejętnościami:

To może Cię zainteresować:  Ann i John pobili rekord najdłuższego małżeństwa. Są ze sobą 85 lat i zdradzają sekret tak długiej miłości.

– „Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać.”

Niestety Paweł Królikowski znowu trafił do szpitala. Aktora zabrakło podczas finału 11. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” przez problemy zdrowotne. Wyjaśnił to w 12. edycji i tłumaczył, że to nie koniec jego problemów.

Dziś serwis „Pudelek” podał, że aktor znowu znalazł się w szpitalu. Potwierdził to jego syn Antoni w rozmowie z portalem.

Jaki jest obecnie jego stan? Antoni nie chce tej sprawy komentować i prosi o pozytywne myślenie jeśli chodzi o zdrowie jego ojca:

To może Cię zainteresować:  „Dajecie darmozjadom po 500 złotych, żeby się, ku*wa rozmnażali”. Nergal ostro o polityce rządu.

– „Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty.”

Nieoficjalne informacje podają, że Paweł Królikowski trafił na oddział neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
49,99 zł
102,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie krwi: pakiet profilaktyczny od 49,99 zł i więcej opcji w Laboratorium Analitycznym QuickLab (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
52
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz