Home Kategorie Ludzie Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego.

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski niedługo przed świętami trafił do szpitala. Pomimo ogromnych starań lekarzy jego stan okazał się być na tyle poważny, że Boże Narodzenie spędził poza domem.

Paweł Królikowski trafił do szpitala przed świętami. Niepokoje związane ze stanem zdrowia ojca w rozmowie z serwisem Pudelek.pl skomentował Antek Królikowski, który potwierdził nieoficjalne doniesienia:

– „Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy” – powiedział Pudelkowi młody aktor.

W czasie świąt przy szpitalnym łóżku Pawła Królikowskiego cały czas czuwał ktoś z rodziny. Antek Królikowski przyszedł ze swoją narzeczoną. Wraz z ojcem spędził kilka godzin. Nie opuszczała go też żona, Małgorzata.

Okazuje się, że aktor może liczyć nie tylko na najbliższą rodzinę, ale także na kolegów z plany słynnego Rancza. Bogdan Kalus, w wywiadzie dla Faktu, powiedział, że bardzo dobrze rozumie jak to jest spędzić święta w szpitalu, dodał, że on sam miał taki epizod kilkanaście lat temu.

To może Cię zainteresować:  Paweł Królikowski odchodzi. Producenci programu już szukają zastępstwa.

– „Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał. Wiem co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu” – powiedział Faktowi Bogdan Kalus – „Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć” – dodał aktor.

To może Cię zainteresować:  26-latka z Polski chce zostać żywą lalką Barbie. Jej wygląd Cię zaszokuje.

Paweł Królikowski ma problemy ze zdrowiem od dłuższego czasu. Cztery lata temu przeszedł ciężką operację wycięcia tętniaka mózgu. W jednym z wywiadów wspomniał, że w tamtym momencie mógł umrzeć.

– „O mało nie zginąłem. Potem dwa lata chodziłem o kulach, a wcześniej pół roku w gipsie” – wyznał w czerwcu.

Do szpitala trafił za namową żony, którą zaniepokoiły objawy takie jak bóle, zawroty głowy, wymioty i kłopoty z widzeniem. Na szczęście wtedy doszedł do siebie.

Termy Uniejów: basen, sauna
Termy Uniejów: basen, sauna
21,16 zł
27,00 zł
68 dni
do końca oferty!
Bilet wstępu do strefy basenowej (od 23,61 zł) i strefy saun (od 33,06 zł) w Termach Uniejów

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz