Home Kategorie Sztuka Najlepszy duet w historii „The Voice”. Ich występ jest powalający.

Najlepszy duet w historii „The Voice”. Ich występ jest powalający.

Program „The Voice” obfitował w tym roku w wiele niezwykłych występów.

Emocje po finale polskiej edycji „The Voice Senior” jeszcze nie opadły i z tej okazji przypominamy jeden z najlepszych duetów w historii show.

Słuchając jak Dolly Parton wykonuje piosenkę „Jolene” wspólnie ze swoją chrześnicą, Miley Cyrus i śpiewającą a capella grupą Pentatonix, widzowie mieli gęsią skórkę.

Być może jednak najlepszym występem był pewien z popisów podczas „bitwy na głosy”, w której dwóch zawodników z tej samej drużyny walczy ze sobą o to, aby pozostać w programie.

Christian Cuevas z zespołu Alicii pochodzi z Orlando na Florydzie. Kiedyś występował publicznie, ale odkąd jego ojciec zmarł na raka wątroby, Christian przestał występować, z wyjątkiem kościoła. Zamiast pójść na studia, postanowił zostać w domu i znaleźć pracę, by wesprzeć swoją mamę. Dostał pracę w Guitar Center i upewnił się, że jego mama ma wszystko, czego potrzebuje. W końcu Christian wrócił na studia, ponieważ wiedział, że tego właśnie chciałby jego ojciec. Uważa, że muzyka jest potężnym narzędziem do radzenia sobie z przeciwnościami losu.

Jason Warrior, również z zespołu Alici, odnalazł swoje powołanie już w młodym wieku. Podróżował razem z Waltem Whitmanem i Soulem Childrenem, tworzącymi popularną chicagowską grupę gospel. Warrior wystąpił nawet dla Billa Clintona. W swoim pokoju w akademiku założył firmę producencką i stworzył 20-odcinkowy serial internetowy, pt. „The Truth”. Film opowiada o pokonywaniu trudności życiowych przez młodego człowieka. Mężczyzna stara się uczyć 10 piosenek dziennie z samouczków dostępnych na YouTube, aby cały czas się rozwijać.

Naturalnie, „The Voice” jest konkursem śpiewania. Kto w takim razie okazał się lepszy? Mimo tego, że obaj uczestnicy wypadli niesamowicie, tylko jeden mógł kontynuować przygodę z programem. Cuevas i Warrior rywalizowali, śpiewając wielki hit Adele, „Hello”. Powiedzieć, że zaśpiewali dobrze, to tak jakby nie powiedzieć nic. Ich występ po prostu powalił na kolana jurorów. To prawdopodobnie jeden z najlepszych duetów w historii „The Voice”! Posłuchajcie, jak znakomicie brzmią ich głosy we wspólnym wykonaniu przeboju Adele.

Który duet w polskiej edycji podobał się Wam najbardziej?

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
119,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca lipoliza iniekcyjna: 1 zabieg za 119,99 zł i więcej w Promedica – 2 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz