Home Kategorie Ludzie Magdalena Adamowicz wyznała, co zrobiła z obrączką ślubną po śmierci męża. To poruszające.

Magdalena Adamowicz wyznała, co zrobiła z obrączką ślubną po śmierci męża. To poruszające.

14 stycznia przypada pierwsza rocznica śmierci Pawła Adamowicza. Polityk zginął w ataku nożownika w trakcie wysyłania tzw. światełka do nieba na 27. finale WOŚP.

W tegorocznym koncercie udział weźmie Magdalena Adamowicz, wdowa po zamordowanym prezydencie Gdańska.

Przypomnijmy, że prezydent Gdańska budził mieszane uczucia wśród mieszkańców. Głównymi przyczynami była m.in. sprzedaż Niemcom Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej czy powiązania z szefem spółki Amber Gold, Marcinem P. (był w tej sprawie przesłuchiwany). Ponadto, gdańszczanie mieli Adamowiczowi za złe, że sprzeciwia się dekomunizacji nazw ulic.

Mimo to, zamach na jego życie wstrząsnął Polakami. A wszystkie doniesienia na jego temat były śledzone przez wielu.

Po śmierci męża, Magdalena Adamowicz zaczęła często pojawiać się w mediach. Udziela wywiadów, w których zwraca uwagę tylko na mocne strony męża, kreując tym samym jego nieskazitelny wizerunek.

Wiele razy zwierzała się z osobistych przeżyć po śmierci Pawła Adamowicza i dzieliła prywatnymi fotografiami. Internauci niejednokrotnie zarzucali jej, że stara się wypromować na śmierci męża.

W niedzielę wdowa po Pawle Adamowiczu odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Tym razem w programie opowiadała o swoim obecnym życiu i minionym roku.

– „Ten rok minął mi bardzo szybko. To był wyjątkowy rok. W zasadzie pierwszy tydzień Nowego Roku był wspaniałym rozpoczęciem. Zapowiadał się bardzo optymistycznie. Drugi tydzień przyniósł już tragiczne wydarzenia dla mnie i mojej rodziny.”

Kobieta wyznała, że nie czuje się wdową i nie chce, aby ją tak nazywano. Powiedziała też, że do tej pory nie rozstała się ze swoją obrączką. Co więcej, nosi teraz aż dwie! Europosłanka zwierzyła się widzom:

– „Ja ciągle czuję się żoną. Noszę obrączkę. Pawła obrączkę włożyłam na szyję zaraz po jego śmierci.”

Magdalena Adamowicz weźmie udział w tegorocznym finale WOŚP.

Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
89,99 zł
89 dni
do końca oferty!
Badania hormonalne od 89,99 zł - 200+ lokalizacji w ponad 110 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz