Home Kategorie Poruszające Noworodek porzucony pod drzwiami domu. Matka zostawiła przy nim poruszający list.

Noworodek porzucony pod drzwiami domu. Matka zostawiła przy nim poruszający list.

Pod jeden z domów w Stanach Zjednoczonych ktoś podrzucił dziecko. Znaleziono przy nim dramatyczną wiadomość, z której jasno wynika, że matka porzuciła własnego syna.

Malucha w drzwiach zauważył mieszkaniec, który krzątał się po domu. W pewnym momencie usłyszał dziwny krzyk połączony z płaczem. Nie miał pojęcia skąd dochodzi, ale poszedł sprawdzić korytarz. Wtedy zorientował się o co chodzi.

Dziecko leżało pod drzwiami Althei Brown, ale nie było jej wtedy w domu. Kobieta przyznała, że bardzo żałuje, iż nie była świadkiem całego zajścia, bo przyznaje, że zajęłaby się malcem i prawdopodobnie nie oddałaby go do adopcji.

Dziecko trafiło do szpitala, gdzie lekarze oznajmili, że nie jest chore. Było w dobrym stanie zdrowia.

Sprawą oczywiście zajęła się policja. Jedyną rzeczą, jaką mają, która mogłaby być powiązana w jakikolwiek sposób z matką dziecka, jest dramatyczny liścik, z którego dowiadujemy się, gdzie chłopczyk musiał mieszkać wcześniej. To dramatyczny apel i prośba zrozpaczonej kobiety.

„Urodził się o 17:45 wczoraj w dniu 19 lipca 2019 roku. Na świat przyszedł w łazience. Jego ojciec chciał nas zabić. Błagam ukryjcie go i weźcie do szpitala. Jego ojciec to bardzo niebezpieczny człowiek. Jest mi tak przykro. Próbowałam nakarmić synka i go umyć.”

Bardzo smutna historia, która pokazuje, że codziennie za zamkniętymi drzwiami ludzie przeżywają tragedie…

Termolifting Lumenis Infinity
Termolifting Lumenis Infinity
45,99 zł
150,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Termolifting twarzy, szyi i dekoltu systemem Lumenis Infinity: 1 zabieg za 45,99 zł w Derma SPA– 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz