Home Kategorie Ludzie Michał Wiśniewski po raz kolejny weźmie ślub. Osobiście wyznał kiedy zostanie mężem po raz piąty.

Michał Wiśniewski po raz kolejny weźmie ślub. Osobiście wyznał kiedy zostanie mężem po raz piąty.

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski zdradził, że jest w związku. Oprócz tego, jego wybranka spodziewa się dziecka. Teraz piosenkarz przez przypadek wygadał się, że niedługo bierze ślub.

Michał Wiśniewski słynie z częstego zmieniania partnerek. Dopiero co rozstawał się z Dominiką Tajner, a już teraz słyszymy o nowym związku gwiazdora.

Wiśniewski od jakiegoś czasu spotyka się z 35-letnią Pauliną. Kobieta ma już czwórkę dzieci, a już niedługo ta gromadka powiększy się o kolejne. Czy dziecko ze znanym artystą będzie dla niej przepustką do świata show-biznesu?

Bliska znajoma muzyka podzieliła się z mediami informacją na temat związku pary. W rozmowie z Fleszem zasugerowała, że Paulina chciałaby stać się osobą medialną i nie może się doczekać popularności.

– „Michał pragnie jak najbardziej odwlec moment, kiedy paparazzi i dziennikarze znów wkroczą do jego życia. Paulina wręcz przeciwnie. Chciałaby już zaprezentować się publiczności jako jego nowa partnerka.”

We wrześniu zeszłego roku Wiśniewski pojawił się w programie „Pytanie na śniadanie”. Zapytany o ciążę nowej partnerki nie chciał odpowiadać. Odpowiadał w sposób pozostawiający spore pole do domysłów. Teraz jest jednak inaczej.

Muzyk był uczestnikiem dyskusji na temat wpływu trudnego dzieciństwa na kreatywność człowieka. Sam, zdecydowanie doświadczył w młodym wieku wielu skomplikowanych przeżyć. Także w życiu dorosłym zmagał się z licznymi przeciwnościami losu. Wiśniewski niespodziewanie wyznał:

– „Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak.”

Jak widać celebryta nigdy nie wątpił w miłość, choć nie jest w stanie utrzymać długotrwałego związku. Jego wypowiedź to subtelne potwierdzenie tego, że Paulina niedługo zostanie jego żoną.

Taka decyzja nie powinna nikogo dziwić, wziąwszy pod uwagę fakt, że partnerka Wiśniewskiego jest w ciąży. Na jaki ślub tym razem zdecyduje się wokalista? Przypomnijmy, że ma już za sobą cztery śluby, wśród nich m.in. kościelny z Mandaryną, ewangelicki z Dominiką Tajner czy ekstrawagancką ceremonię w Las Vegas, podczas której poślubił Annę Świątczak.

Loty w tunelu aerodynamicznym
Loty w tunelu aerodynamicznym
109,00 zł
455 dni
do końca oferty!
Tunel aerodynamiczny: minuta lotu (109 zł) z filmowaniem (129 zł) i więcej w FreeFlyCenter

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
78
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
37

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz