Home Kategorie Ludzie Do sieci trafiło nagranie z „sylwestrowej” bójki członków zespołu Piękni i Młodzi. Kto ma rację?

Do sieci trafiło nagranie z „sylwestrowej” bójki członków zespołu Piękni i Młodzi. Kto ma rację?

Wokalistka grupy twierdzi, że nagrania z tej nocy są „z premedytacją przycięte i specjalnie zaaranżowane”. Wierzycie jej?

Afera związana z członkami discopolowego zespołu Piękni i Młodzi oraz ich partnerów zatacza coraz większe kręgi. Jakiś czas temu doszło do starcia nowego chłopaka Magdy Narożnej, Krzysztofa oraz ukochanej Dawida, Joanny.

Z zamieszczonych przez partnerkę Narożnego zdjęć i nagrania wynikało, że została ona zaatakowana przez Krzysztofa, którego określiła mianem „kryminalisty”, twierdząc przy okazji, że jest jego czwartą ofiarą.

Na początku byli małżonkowie próbowali robić dobrą minę do złej gry, jednak ostatecznie postanowili wejść na drogę sądową i nawzajem starają usunąć się z grupy, która w pewnych kręgach wciąż cieszy się sporą popularnością.

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec przedstawienia, którą w tym roku uraczyli nas Narożni. Fakt,pl udostępnił właśnie kolejne nagranie z tamtej nocy, tym razem udokumentowane przez Dawida. Widzimy na nic od czego zaczęła się awantura.

Widząc bawiącą się żonę, Dawid postanowił dowiedzieć się pod czyją opieką została ich 9-letnia córka, podchodząc do stolika, gdzie w gronie znajomych Narożna piła wódkę.

– „Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp…….. stąd” – krzyknęła oburzona pytaniem Magda.

W tym momencie Krzysztof wstał do Narożnego i zaczął mu grozić, przy okazji rzucając w jego stronę wiązanką soczystych przekleństw. Chwilę później do akcji wkroczyła też Narożna, atakując partnerkę Dawida, która w odpowiedzi spryskała napastniczkę gazem pieprzowym. Dawid nagrywał całe zdarzenie. Kiedy Krzysztof próbował wyrwać mu telefon z ręki, Joanna również wobec niego użyła gazu. Wtedy też została uderzona przez Krzysztofa.

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz