Home Kategorie Ludzie Kinga Duda popadła w straszny nałóg. Prezydent z małżonką martwią się o jej zdrowie.
15.01K

Kinga Duda popadła w straszny nałóg. Prezydent z małżonką martwią się o jej zdrowie.

Gdy córka prezydenta po raz pierwszy została przyłapana na swoim uzależnieniu miała zaledwie 19 lat. Wtedy jej zdjęcia obiegły całą sieć.

Wszyscy myśleli, że pokonała nałóg. Niestety ostatnio Kinga Duda wróciła do niego.

Kinga Duda nałogowo pali. Zdjęcia palącej córki prezydenta co jakiś czas trafiały do internetu. Od jakiegoś czasu wszystko ucichło i zakładano, że Kinga Duda wyszła z nałogu – tak, jak jej ojciec po objęciu najwyższego urzędu w kraju.

Niestety jak podaje planeta.pl, córka prezydenta została znowu przyłapana z papierosem. Podobno Kinga Duda powróciła do nałogu, gdy podjęła swoją pierwszą pracę.

Nikt nie jest idealny. Prawnicy żyją w ogromnym stresie, który często rozładowują nałogami. Jednak Agata Duda obawia się o zdrowie córki tak, jak i jej dziadek, Jan Duda. Jeszcze w 2017 roku mówił o paleniu papierosów:

– „To bardzo zły nawyk. Palenie szkodzi, podobnie jak niezdrowe jedzenie. Trzeba skończyć z tym nałogiem. Poza tym niewygodnie jest być palaczem, trzeba wychodzić na zewnątrz, robić zamieszanie. Mam nadzieję, że będę też tak zdeterminowany jak mój syn, jeśli chodzi o papierosy.”

View post on imgur.com

Nie możemy zapominać, że ojciec Kingi nim został prezydentem Polski, bardzo dużo palił. Jak mówi Agata Duda, w stresowych sytuacjach sięgał po papierosa „jeden za drugim”. W końcu dzięki wsparciu żony rzucił nałóg.

Jeśli chodzi o napoje wysokoprocentowe, to jak sam Andrzej Duda w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim przyznał, abstynentem nie jest:

– „No, alkohol, no… Wie pan, alkohol nie jest w Polsce czymś jakimś nienormalnym. […] Nie jestem abstynentem. Nie, nie, nie. Nie jestem abstynentem. Podchodzę do sprawy normalnie, po prostu. Nie należy przesadzać. Ani w jedną, ani w drugą stronę.”

Co sądzicie o nałogu córki Andrzeja Dudy? Powinna rzucić palenie?

Terapia antynikotynowa
Terapia antynikotynowa
39,99 zł
100,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Terapia antynikotynowa za pomocą biorezonansu od 39,99 zł w Medivital

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
34
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz