Home Kategorie Ludzie „Urodzić to pikuś”. Macierzyństwo wyzwoliło Krupińską z niezdrowej rywalizacji.

„Urodzić to pikuś”. Macierzyństwo wyzwoliło Krupińską z niezdrowej rywalizacji.

„Urodzić to pikuś”. Macierzyństwo wyzwoliło Krupińską z niezdrowej rywalizacji.

Miss Polonia 2012 wytłumaczyła, że odkąd w jej życiu pojawiły się dzieci, wszystko inne zeszło na drugi plan. Teraz najważniejsze są dla niej ich dobro i szczęście.

Zdaniem Krupińskiej-Karpiel macierzyństwo przynosi wiele pozytywnych doznań kobietom, które na co dzień pracują jako modelki lub biorą udział w konkursach piękności. Dzięki temu mogą zapomnieć o rywalizacji związanej z pracą.

Bycie matką wymaga od kobiety ogromnego wysiłku i pokory. Według Pauliny Krupińskiej-Karpiel skupienie się na potrzebach dzieci i wychowaniu ich może okazać się korzystne szczególnie dla osób, których praca wiąże się z popularnością i ciągła rywalizacją.

To może Cię zainteresować:  Ania i Robert Lewandowscy wybrali się na pierwszy spacer z córeczką. Spójrzcie na ten piękny wózek! "Wygląda niczym rajski ptak!"

– „Macierzyństwo bardzo dużo daje kobiecie, która jest postrzegana przez pryzmat bycia Miss. Człowiek nie musi się już z nikim ścigać, nie musi też nic udowadniać. Jedyne, co musi, to pokazać, że potrafi poradzić sobie z dziećmi i wychować je” – mówi Paulina Krupińska-Karpiel.

Prezenterka tłumaczy, że macierzyństwo wiąże się z odpowiedzialnością. Krupińska-Karpiel zaznacza, że urodzenie dziecka to jedynie początek drogi, która nie jest prosta. Opieka nad nim wymaga od matki codziennego oddania i ogromnego zaangażowania.

– „Urodzić to jest „pikuś”. Natomiast wychowanie to dużo trudniejsza lekcja życiowa. W momencie, kiedy pojawiają się dzieci, człowiek do końca życia się o nie boi i martwi. Cały czas myśli, co będzie się działo w ich życiu. Przede wszystkim walczy o to, żeby były szczęśliwe. Dla mnie każdy dzień jest walką o dobro i przyszłość moich dzieci” – tłumaczy Paulina Krupińska-Karpiel.

Fotoobraz z wybranym zdjęciem
Fotoobraz z wybranym zdjęciem
8,99 zł
125,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł (bez dostawy): fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz