Home Kategorie Ludzie Paweł Królikowski odchodzi. Producenci programu już szukają zastępstwa.

Paweł Królikowski odchodzi. Producenci programu już szukają zastępstwa.

Wszystko wskazuje na to, że Paweł Królikowski nie pojawi się już w roli jurora w kolejnej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Polsat poszukuje zastępstwa na miejsce schorowanego aktora.

Minęły cztery lata od operacji usunięcia tętniaka mózgu, którą przeszedł Paweł Królikowski. Dzięki szybkiej reakcji lekarzy, udało się uratować jego życie.

Niestety dzisiaj występują u niego liczne problemy zdrowotne. Przed Świętami Bożego Narodzenia Królikowski trafił na oddział neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitalu. Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała, że mąż czuje się już lepiej, ale konieczny okazał się dłuższy pobyt w szpitalu.

Powodem jest infekcja, której się nabawił. Możliwe, że wkrótce uda się wraz z rodziną na rehabilitację do Niemiec. Trudno spodziewać się, że po tak trudnych przejściach Królikowski wróci na fotel jurora programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

To może Cię zainteresować:  Roksana Węgiel skrytykowana. Po raz kolejny chodzi o ubiór 14-latki.

Nieoficjalnie mówi się, że Polsat szuka nowego jurora do muzycznego show. Jak dowiedział się „Super Express” taką propozycję otrzymał Bartłomiej Kasprzykowski, ale odmówił.

Wymienia się też nazwiska innych popularnych osób, m.in. Adama Strycharczuka czy Kazimierza Mazura. Ten drugi zastępował już w przeszłości Kacpra Kruszewskiego, innego jurora programu.

Polsat nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie składu jurorskiego przyszłej edycji. Istnieje szansa, że produkcja zostawi jeden pusty fotel. Podobnie było już w „Tańcu z gwiazdami”, gdy Michał Malitowski zmuszony był zrezygnować z udziału w programie przez depresję.

To może Cię zainteresować:  Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski może liczyć na wsparcie ze strony swoich przyjaciół z programu. Katarzyna Skrzynecka powiedziała:

– „Wszyscy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji.”

Gwiazda powiedziała, że wierzy w jego pełne wyzdrowienie.

– „Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia.”

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz