Home Kategorie Poruszające Koszmar w szpitalu. Noworodek został rozszarpany przez psy trzy godziny po porodzie.

Koszmar w szpitalu. Noworodek został rozszarpany przez psy trzy godziny po porodzie.

Wszyscy zastanawiają się jak personel szpitala mógł dopuścić do czegoś takiego. Pozostawienie noworodka bez opieki było skrajnie nieodpowiedzialne.

To, co stało się potem przypomina najgorszy horror młodej mamy. Nikt nie może pogodzić się z tą wielką stratą. Dlaczego do tego doszło?

Lekarze zaraz po porodzie zostawili dziecko samo na sali, która znajdowała się na parterze. W pewnym momencie przez otwarte okno do środka wskoczyły psy i rzuciły się na bezbronnego malucha.

Zaalarmowana krzykiem rodzina wbiegła do sali, ale było już za późno. Noworodek, który zaledwie 3 godziny wcześniej przyszedł na świat, nie przeżył tego ataku.

W tej sprawie szokuje coś jeszcze. Władze szpitala początkowo próbowały ukryć prawdę o tej tragedii i wszystko zatuszować. Zaproponowali bliskim zmarłego noworodka… pieniądze za milczenie.

Noworodek zmarł prawdopodobnie w wyniku doznanych obrażeń na całym ciele, ale dopiero raport po przeprowadzonej sekcji zwłok potwierdzi dokładną przyczynę jego śmierci.

Zdecydowano się zamknąć prywatny szpital w Farrukhabad w północnych Indiach, gdzie 13 stycznia doszło do tragedii. Z kolei personel placówki oskarżono o nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka.

Oficer śledczy, Ved Prakash Panday powiedział:

– „Rodzina twierdziła, że ​​dziecko pozostawiono bez opieki w sali z otwartymi oknami, co doprowadziło do ataku przez psy. Czekamy na raport pośmiertny, zanim będzie można dokonać aresztowania w związku ze śmiercią noworodka.”

Rodzina dziecka twierdzi, że w szpitalu w Akash Ganga początkowo powiedziano im tylko tyle, że dziecko nie żyje. Gdy wezwano ich do biura, właściciele szpitala zaoferowali krewnym pieniądze za milczenie.

Władze podały, że szpital nie tylko dopuścił do śmierci dziecka, ale również funkcjonuje bez licencji i może grozić mu kara za nielegalne działanie.

Oczyszczanie i nawilżanie skóry
Oczyszczanie i nawilżanie skóry
49,99 zł
150,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja z maską od 49,99 zł i więcej opcji w Licencjonowanym Studiu Urody Joanna w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz