Home Kategorie Ludzie Danuta Holecka dziękuje Owsiakowi za organizację WOŚP. „To musi być ogromna satysfakcja”.

Danuta Holecka dziękuje Owsiakowi za organizację WOŚP. „To musi być ogromna satysfakcja”.

Internauci odnaleźli archiwalne nagrania, na których Danuta Holecka dziękuje Jurkowi Owsiakowi za działalność WOŚP.

Obecnie prezenterka wypowiada się w zupełnie innym tonie. Czy jest to odgórny nakaz od prezesa TVP?

W serwisie YouTube pojawił się materiał, który wywołał w sieci prawdziwą burzę. Danuta Holecka, wówczas pracująca jako prowadząca program „Minęła dwudziesta” w TVP Info, w ciepłych słowach wypowiadała się o zbiórkach prowadzonych przez WOŚP.

Bardzo chwaliła obecnego w studio Jerzego Owsiaka. Kobieta przytaczała też swoją, osobistą historię, zwierzając się, że jej syn przeżył właśnie dzięki sprzętowi ufundowanemu przez fundację.

– „Mój synek korzystał z inkubatora.”

Słuchając słów Holeckiej, która mówi, że wspomniane urządzenie „posiadało serduszko WOŚP” aż trudno uwierzyć, że w przeciągu zaledwie kilku lat, jej stosunek do fundacji zmienił się tak diametralnie.

Obecnie, prowadząca „Wiadomości” jest jedną z głównych twarzy Telewizji Polskiej i ulubienicą prezesa Jacka Kurskiego, który niejednokrotnie zachwalał dziennikarkę.

Przed laty dziennikarka TVP mówiła:

To może Cię zainteresować:  Małgorzata Kożuchowska po rozstaniu uciekła do Portugalii i wzięła ślub z Dawidem Wolińskim. Co za historia.

– „Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie urządzenia i do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze doposażonego, z serduszkiem WOŚP i za to dziękuję. Uratowaliście wiele istnień. To chyba musi być ogromna satysfakcja. Róbcie to do końca świata i jeden dzień dłużej.”

W materiale sprzed kilku lat Holecka sprawia wrażenie wyjątkowo przychylnej działalności WOŚP. Pod koniec rozmowy kobieta wręcza Owsiakowi długopis, z którym wiąże się wiele jej osobistych wspomnień.

Dziennikarka dostała go od swojego męża z okazji rocznicy ślubu, a jej synowie pisali nim swoje egzaminy maturalne. Ostatecznie przedmiot został zlicytowany za kwotę 550 zł.

Obecnie Holecka wypowiada się w TVP raczej krytycznie o działaniach WOŚP. W niedzielę, gdy odbywał się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w „Wiadomościach” wspomniano o tym w materiale, który trwał zaledwie 30 sekund.

Internauci są przekonani, że w chwili obecnej Holecka z pewnością nie wypowiedziałaby słów sprzed lat…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz