Home Kategorie Poruszające Przez lata okrutnie znęcał się nad córką. W końcu znalazła sposób, aby ktoś jej uwierzył.

Przez lata okrutnie znęcał się nad córką. W końcu znalazła sposób, aby ktoś jej uwierzył.

14-latka od lat próbowała zgłosić to, że ojciec znęca się nad nią. Nie miała jednak dowodów, a nikt nie chciał jej uwierzyć.

Dziewczyna postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wpadła na pomysł, jak może wyrwać się od tyrana. Zainstalowała w mieszkaniu ukryte kamery, aby udowodnić policji, co dzieje się w jej domu. Kiedy policjanci obejrzeli nagranie, byli zdruzgotani.

14-latka nagrała materiał z ukrytych kamer, który przekazała władzom w Destin w hrabstwie Okaloosa na Florydzie. Na filmie widać 47-letniego Damona Becnela w sypialni wraz z córką i dwoma psami. Mężczyzna popycha nastolatkę, która uderza głową o ścianę. Na tyle mocno, że na nagraniu słychać huk.

To może Cię zainteresować:  Zdesperowany 8-latek wyskoczył z 9 piętra. Rodzice zmienili jego życie w koszmar.

Na nagraniu można usłyszeć ojca krzyczącego na jednego z psów, który nie był mu posłuszny. Becnel został sfilmowany, gdy uderzył psa. Następnie wyciągnął coś, co według policji było nożem i groził zranieniem zwierzęcia. Krzyczał:

– „Wykuje mu te pieprzone oczy psa, k**** zrobię to.”

W raporcie czytamy, że 47-latek złapał psa za szyję i rzucił go na ziemię. To sprawiło, że dziewczynka zaczęła krzyczeć i rzuciła się na ojca, aby chronić bezbronne zwierzę. Na materiale filmowym wyraźnie widać, jak Becnel krzyczał w twarz dziewczynki próbującej osłonić dwa psy własnym ciałem.

To może Cię zainteresować:  Matka odgryzła wargę swojej córce chorej na porażenie mózgowe. Dziewczynka zmarła rok po trafieniu do kochającej rodziny.

Matka dziewczynki nie sprawuje nad nią opieki. Powiedziała, że jej córka od lat próbowała zgłosić znęcanie się, ale nikt nie chciał jej wierzyć. Czy naprawdę sprawy musiały zajść tak daleko?

Ku zdziwieniu matki 14-latka trafiła do przyjaciółki ojca. Będzie tam przebywać dopóki władzę nie ustalą gdzie umieścić dziecko. Matka dziewczynki walczy o przeniesienie córki w inne, bezpieczne miejsce.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
22

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz