Home Kategorie Ludzie Harry i Meghan będą musieli słono zapłacić za porzucenie królewskiego życia. Kwoty są ogromne.

Harry i Meghan będą musieli słono zapłacić za porzucenie królewskiego życia. Kwoty są ogromne.

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie porzucili królewskie życie i swoje tytuły. Obiecali też zwrócić 2,4 mln funtów, które wydali na remont posiadłości Frogmore Cottage.

Oficjalny komunikat Pałacu Kensington oznacza koniec rozmów. Po wielu dniach kłótni ze starszymi członkami rodziny, zawarto w końcu umowę.

Harry i Meghan, którzy według doniesień mają zamiar spędzić większość czasu w Ameryce Północnej, poniosą ogromne koszty zarówno finansowe, jak i emocjonalne. Oprócz zwrotu 2,4 mln funtów, które wydali na renowację Frogmore Cottage, zapłacą czynsz jak każdy zwykły Brytyjczyk – szacowany w tym wypadku na 360,000 funtów rocznie – aby móc zachować go jako swój brytyjski dom.

To może Cię zainteresować:  Książę Harry dziś obchodzi urodziny. Z tej okazji otrzymał wyjątkowe życzenia od Meghan.

Książę Karol oświadczył, że „odetnie” Harry’ego od królewskich pieniędzy. Będzie jednak wspierał syna ze swoich prywatnych środków, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Para będzie miała swobodę w negocjowaniu lukratywnych umów handlowych, które według ekspertów mogą przynieść im setki milionów funtów, chociaż obiecali „utrzymać wartości Jej Królewskiej Mości”.

To może Cię zainteresować:  Złodziej włamał się do domu pod nieobecność właścicieli. Gdy usłyszał coś za plecami, przeżył największy szok w życiu.

Nadal pozostaje wiele nierozwiązanych problemów. Czy Harry i Meghan będą musieli usunąć słowa „Royal” ze strony internetowej SussexRoyal? Kto będzie teraz dbać o ich bezpieczeństwo?

Królowa, która radziła sobie już z niejednym kryzysem w monarchii, również w tym przypadku zachowała się z najwyższą klasą. Podziękowała parze za wykonaną pracę i życzy im szczęścia na nowej drodze. Szanuje ich wybór.

Czy Harry i Meghan podjęli dobrą decyzję? Czy pokazuje to, że w rodzinie królewskiej ma miejsce kryzys?

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz