Home Kategorie Poruszające Spakowała 2-letnia córkę i zostawiła na progu. To dlaczego tak zrobił jest obrzydliwe.

Spakowała 2-letnia córkę i zostawiła na progu. To dlaczego tak zrobił jest obrzydliwe.

Ojczym nie lubił swojej pasierbicy, dlatego matka dziecka pozbyła się „bagażu”. To, co zrobiła z córką jest obrzydliwe. Jak można tak postąpić?

Nowy partner kobiety nie był w stanie zaakceptować jej córki. Matka dziecka musiała podjąć wybór: dziecko czy mąż. Zwykle w takich sytuacjach wybór dla matki jest oczywisty. W tym przypadku było jednak inaczej. Kobieta wybrała własne szczęście. Postanowiła zostawić dziecko pod drzwiami opieki społecznej.

Kiedy pracownicy opieki społecznej przyjęli dziewczynkę, okazało się, że jej dotychczasowe życie było prawdziwym horrorem. Ciężko uwierzyć, że matka pozwalała na to, aby jej dziecko było traktowane w ten sposób.

Personel opieki społecznej w Tajlandii był w szoku, że matka wyraźnie przygotowała córkę do rozpoczęcia nowego życia. 2-latka stała w progu budynku. Miała ze sobą plastikową reklamówkę, w której spakowane były jej ubrania, pluszaki i niezbędne przedmioty. W drugiej ręce dziecko trzymało list.

To może Cię zainteresować:  Dziewczyna pojawiła się na scenie w towarzystwie 17-osobowego chóru. Kiedy ujawniają, co będą śpiewać, jury jest sceptycznie nastawione.

Gdy zaproszono dziewczynkę do wnętrza, okazało się, że była ofiarą przemocy domowej. Na jej ciele widoczne były liczne siniaki oraz blizny. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w celu sprawdzenia czy potrzebne będzie leczenie. Wkrótce wyszło na jaw, że list, który dziewczynka trzymała w dłoni został napisany przez jej matkę.

Matka w wiadomości napisała, że pragnie przekazać dziecko opiece społecznej, bo poznała nowego partnera. Kobieta wyznała, że nie jest w stanie zapewnić 2-latce dobrej przyszłości, gdyż sama żyje w biedzie.

To może Cię zainteresować:  Masz psa? Musisz zapłacić za niego podatek.

Wspomniała, że zyskała szansę na odmianę swojego życia w rodzinie męża. Warunkiem poprawy jej losu była rezygnacja z… córki. Jej obecny partner nie wyraził zgody na przysposobienie dziecka z poprzedniego związku. To właśnie dlatego, matka spakowała 2-letnią dziewczynkę i zostawiła pod drzwiami opieki społecznej.

Zadrapania i siniaki na ciele córki wskazują na to, że była bita przez ojczyma. Teraz, dziewczynka ma szansę znaleźć nową, kochającą rodzinę.

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Centrum Rehabilitacji i Terapii Rehabilis w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
48

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz