Home Kategorie Poruszające Trzech robotników zginęło w okrutnej rzezi, bo domagali się wypłaty? Zdjęcia są przerażające.

Trzech robotników zginęło w okrutnej rzezi, bo domagali się wypłaty? Zdjęcia są przerażające.

Trzej Sikhijczycy, którzy zostali kilka dni temu zadźgani we wschodnim Londynie, zostali zidentyfikowani jako pracownicy budowlani z Indii.

Zginęli w wyniku kłótni, która wybuchła, gdy nie otrzymali zapłaty za pracę.

Narinder Singh (26 lat), Harinder Kumar (22 lata) i Baljit Singh (34 lata) zostali zadźgani i odnalezieni w kałużach krwi niedaleko stacji Seven Kings w Ilford około godziny 19:30 19 stycznia. Jeden został trafiony w szyję, ramię i klatkę piersiową, drugi został uderzony młotkiem w głowę. Świadkowie zdarzenia usłyszeli krzyk jednej z ofiar. Ktoś krzyczał:

– „Zabili mnie, pomóżcie!”

Przyjaciele i krewni rzucili się na pomoc. Lokalny biznesmen powiedział, że mężczyzn zabito przy użyciu noża po tym, jak duża grupa Hindusów wyszła się z pobliskiej restauracji. Wszyscy krzyczeli. Szybko wywiązał się wściekły, pijacki spór między dwoma grupkami. Jak relacjonuje obserwator, mężczyźni przez całe popołudnie popijali whisky.

Policja poinformowała, że śmierć najprawdopodobniej była efektem walki stoczonej pomiędzy dwiema grupami Sikhijczyków. Dwóch mężczyzna w wieku 29 i 39 lat zostało aresztowanych pod zarzutem zabójstwa. Park jest teraz zamknięty, a śledczy zajmują się poszukiwaniem dowodów. Brat jednej z ofiar relacjonuje, że pobiegł na miejsce zaraz po tym, jak otrzymał informację, że jego brat i najlepszy przyjaciel zostali zaatakowani.

– „Wszędzie była krew. Krzyknąłem: „Obudź się, obudź się”, ale nie było z nim najlepiej. Straciłem go. Był świetnym bratem i popularnym facetem bez wrogów. Jestem zdruzgotany.”

Mężczyzna był załamany tą niespodziewaną śmiercią.

To może Cię zainteresować:  Przymarznięty wróbelek nie umiał oderwać nóg od stalowej rury! Zobacz niezwykłą akcję ratunkową!

– „Straciłem nie tylko mojego brata, ale również najlepszego przyjaciela, z którym mieszkałem. Nie wiem, jak to się mogło stać. Byliśmy tak blisko, moje serce jest złamane.”

Kuzyn Kumara wydał oficjalne oświadczenie:

– „Dzwoniliśmy do krewnych w Indiach, aby powiedzieć im, co się stało. Harinder był cudownym, zabawnym facetem i najlepszym przyjacielem Narindera, który również zmarł. Oboje pracowali jako budowniczowie i byli w kraju dopiero od około trzech lat. Niedziela była dla Harindera dniem wolnym od pracy. Znał wszystkich mężczyzn, którzy byli obecni przy jego śmierci. Wszyscy pracowali razem i utrzymywali kontakty towarzyskie.”

Opisał, że rodzina Kumara została szybko poinformowana o zdarzeniu.

To może Cię zainteresować:  16-latek porwał, brutalnie wykorzystał i zamordował 6-latkę. Ciało znalazła rodzina.

– „Pili jak co niedzielę. Słyszałem, że kłócili się o pieniądze. Parę osób z naszej rodziny dostało telefon w niedzielę wieczorem z informacją, że Harinder został zaatakowany. Pobiegli tam, ale nie mogli się zbliżyć, ponieważ policja zamknęła teren. Wykrzykiwali jego imię, ale policja ich powstrzymywała. To, przez co wszyscy przechodzimy jest bardzo trudne.”

Sukhjinder Banga, elektryk, powiedział o najstarszej ofierze Baljicie Singhu:

– „Rodzina chce zabrać jego ciało z powrotem do Indii, ponieważ jego rodzice wciąż tam mieszkają. Pracował jako budowniczy, a faceci w tej branży zawsze walczą o pieniądze, to nic nowego.”

Kurs online: Tarot i astrologia
Kurs online: Tarot i astrologia
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy tarota i astrologii z certyfikatem za 19 zł z firmą Online Edukacja

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz