Home Kategorie Ludzie Internauci są oburzeni tym, jak Meghan Markle trzyma Archiego.

Internauci są oburzeni tym, jak Meghan Markle trzyma Archiego.

Kiedy Meghan Markle i książę Harry wycofali się z rodziny królewskiej, jednym z głównych powodów była chęć zyskania odrobiny spokoju.

Tymczasem para znalazła się pod ostrzałem mediów z całego świata. Krytyka, która spadła na nich zdaje się nie kończyć. Teraz oburzenie internautów wywołało najnowsze zdjęcie z małym Archiem. Czy Meghan nie potrafi nosić własnego dziecka?

Cokolwiek robi, media patrzą jej na ręce. Księżna nieustannie poddawana jest krytyce. Sytuacja osiągnęła apogeum odkąd na świecie pojawił się Archie. Media poddawały analizie nawet wypukłości ciążowego brzucha księżnej.

Co ciekawe księżna Kate cieszy się o wiele większą sympatią mediów, a jej sposób opieki nad dziećmi często stawiany jest za wzór.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Meghan. Zdjęcia, które powstają podczas wspólnych wyjść z dzieckiem, wywołują w sieci prawdziwą burzę.

Złośliwe komentarze pojawiły się jużpo pierwszym publicznym pojawieniu się Archiego. Młoda mama zabrała syna na coroczny charytatywny mecz polo, w którym udział brał Harry. Wtedy się zaczęło.

Internautów oburzyła nie tylko kreacja Meghan, ale przede wszystkim, sposób, w jaki opiekowała się Archim. Według niektórych, Meghan robiła to wyjątkowo nieudolnie, źle trzymając dziecko i nie zakładając na jego główkę czapki, chroniącej przed słońcem.

To może Cię zainteresować:  Oficjalne: Meghan i Harry odchodzą z rodziny królewskiej. Powód jest zaskakujący.

Teraz oskarżenia powróciły ze zdwojoną siłą. Internauci nie pozostawili na Meghan suchej nitki po tym, jak w mediach pojawiły się jej zdjęcia z niespełna rocznym synkiem w „wisiadle”.

To niektóre z komentarzy pod zdjęciem:

– „Proszę, pokażcie Meghan, jak prawidłowo nosi się nosidełko zanim biedny mały Archie wypadnie.”

Inna internautka pisze:

– „Niesie to dziecko jak worek ziemniaków.”

Co o tym sądzicie?

Nie tylko internautom nie podoba się sposób, w jaki Megan nosi dziecko. Chociaż Archi ma nosidło Ergo 360 Omni za prawie 800 zł, ważny jest również sposób, w jaki się z niego korzysta.

Według specjalistów, długotrwałe noszenie dziecka w sposób, w jaki robi to Megan, negatywnie wpływa na jego stawy biodrowe, postawę i kręgosłup.

Pomimo tego, że na zdjęciach Markle jest uśmiechnięta i wygląda na szczęśliwą, jej sytuacja w ostatnich tygodniach jest nie do pozazdroszczenia. Po tym, jak para ogłosiła, że chce wycofać się z życia rodziny królewskiej, paparazzi śledzą niemal każdy ruch Meghan.

Czy sielankowe życie księżnej to tylko iluzja?

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz