Home Kategorie Poruszające 22-latka zabiła swoje dzieci śpiewając im kołysanki. Wcześniej otrzymała dyplom pielęgniarki.

22-latka zabiła swoje dzieci śpiewając im kołysanki. Wcześniej otrzymała dyplom pielęgniarki.

Matka uzależniona od narkotyków zamordowała swoje dzieci. Według raportu maluchy próbowały się bronić. Okrutna kobieta śpiewała im wtedy kołysanki.

Raport policji zawiera szokujące i przerażające szczegóły na temat tego, co doprowadziło matkę do zabicia trójki małych dzieci w ich domu w Arizonie.

Rachel Henry przyznała się do uduszenia wszystkich swoich dzieci jedno po drugim. Powiedziała, że śpiewała im zakrywając ich usta i nosy.

22-letniej Rachel Henry postawiono zarzuty trzykrotnego morderstwa pierwszego stopnia. Policja powiedziała, że Henry przyznała się do zabicia jej 3-letniego syna Zane’a, rocznej córki Mirayi i 7-miesięcznego maleństwa Catalaya.

Dzieci znaleziono martwe w domu rodzinnym w pobliżu 24th Street i Southern Avenue w poniedziałek wieczorem.

Funkcjonariusze opisali przebieg całej zbrodni. Twierdzą, że ​​Henry zaczęła od swojej rocznej córki. Rachel siłowała się z dziewczynką i zasłoniła jej usta oraz nos. Czuła, że ​​oddychanie rocznego maleństwa jest utrudnione, ale nadal dociskała dłonią ujścia dróg oddechowych.

Ofiara skończyłaby 2 lata w przyszłym tygodniu. Według zeznań morderczyni maleństwo próbowało się bronić i kopało ją podczas duszenia. Nawet jej 3-letni syn krzyczał na nią, by przestała. Jak można przeczytać w raporcie policyjnym, chłopiec próbował powstrzymać mamę, „uderzając ją bezskutecznie”.

Rachel wiedziała, że udusiła dziewczynkę w momencie, gdy ta przestała się ruszać….

Następnie zaatakowała swojego 3-letniego synka, ale podobno przerwała, gdy inni krewni wrócili do domu. Jeden z tych krewnych spędził trochę czasu, bawiąc się z małym chłopcem. Wkrótce potem matka zabrała 3-latka do tylnej sypialni, gdzie zmieniła bieliznę. To właśnie tam udusiła bezbronnego chłopczyka.

Śpiewała mu kołysankę, gdy ten drapał ją po klatce piersiowej i szczypał ją, próbując złapać oddech. Rachel docisnęła go swoim ciężarem do podłogi, póki go nie udusiła. Ostatnia ofiara miała tylko 7 miesięcy…

Najpierw nakarmiła maleństwo butelką w sypialni, dopóki dziewczynka nie zasnęła. Następnie Rachel zaśpiewała jej piosenkę, kładąc dłoń na twarzy i utrudniając oddychanie. Kobieta śpiewała tak długo córeczce, aż ta straciła przytomność i umarła z powodu uduszenia.

Kobieta, która udusiła dzieci śpiewając im kołysanki jest obecnie w areszcie. Policja szybko doszła do prawdy i odkryła, co wydarzyło się w domu po morderstwie. Raport śledczych opisuje co dzieciobójczyni zrobiła potem:

– „Rachel umieściła wszystkie dzieci w pozycji na kanapie w salonie, jakby się zdrzemnęły.”

Zeznała, że ​​nie powiedziała innym członkom rodziny o tym, co się stało. Policja i strażacy zostali wezwani do domu, gdzie odkryli, że wszystkie dzieci nie żyją. Henry została później aresztowana i osadzona w więzieniu za trzy przypadki morderstwa pierwszego stopnia.

Policja będzie nadal badać, co doprowadziło do takiej tragedii. Śledczy sprawdzą czy przyczyną może być depresja poporodowa. Jak mówi psycholog dr John Delatorre:

– „To oszałamiające, szokujące. To jedna z tych rzeczy, w których zaczynasz zadawać sobie pytanie, dlaczego nie sięgnęła po pomoc? Czy to może być choroba psychiczna? Absolutnie może to być choroba psychiczna. Czy to możliwe, że osoba ta nie widziała wyjścia? Że musi opiekować się tyloma dziećmi i nie mają wystarczających pieniędzy, aby się nimi opiekować?”

Dodatkowo szokuje fakt, że Rachel Henry w maju 2019 roku zdobyła certyfikat pomocy pielęgniarskiej. Szkoliła się, by pomagać chorym oraz starszym osobom w codziennych czynnościach, takich jak mycie czy ubieranie się.

Według raportu policji Henry była uzależniona od metamfetaminy i przez ostatnie kilka dni zachowywał się dziwnie. Podczas pierwszego wtorkowego wystąpienia w sądzie dowiedzieliśmy się również, że jej dzieci były w przeszłości wyrzucane z domu…

Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
26,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotoksiążka kwadratowa od 26,90 zł (20x20 lub 30x30) lub w formacie A3 (od 80 zł) i więcej z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
41
Zły
Zły
66

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz