Home Kategorie Poruszające Tragedia pod Piotrkowem. 17-latek zgwałcił synka sąsiadów.

Tragedia pod Piotrkowem. 17-latek zgwałcił synka sąsiadów.

Tragedia pod Piotrkowem. 17-latek zgwałcił synka sąsiadów.

Mieszkańcy Woli Krzysztoporskiej są w szoku. 9-letni Krzyś ukrywał co się stało w piwnicy bloku, w którym mieszkał. W końcu zwierzył się cioci. Ta od razu powiadomiła policję.

Nikt nie przypuszczał, że 17-letni Patryk jest zdolny do czegoś takiego. Mieszkańcy bloku socjalnego w Woli Krzysztoporskiej znali się dobrze. Jak wspomina mama 9-letniego Krzysia:

– „W życiu bym nie przypuszczała, że jest do tego zdolny. On tu przecież przychodził do nas do domu. Syn nic nie mówił. Dopiero po świętach powiedział mojej siostrze. Nie rozmawiamy z Krzysiem na ten temat. Na razie boi się. Póki Patryka nie ma, Krzyś schodzi na dół. Jak będzie później, kiedy pójdzie do szkoły? Nie wiem. Może Patryk szybko nie wróci z więzienia to może się wszystko ułoży.”

W piwnicy bloku 17-letni Patryk miał swoją samotnię. Zwabił tam 9-latka i wykorzystał. Chłopcy od lat mieszkają obok siebie. Patryk na parterze, a Krzyś na piętrze. Gdy mieszkańcy dowiedzieli się o tym czego dopuścił się 17-latek, na drzwiach jego domu narysowano krzyż i opatrzono wyzwiskami. Ojciec pokrzywdzonego chłopca podkreśla, że rodzina nie jest niczemu winna i prosi o zaprzestanie takich działań:

To może Cię zainteresować:  Policja udostępnia wizerunek gwałciciela. „Wyrządził krzywdę dziewczynce i odjechał”.

– „Ja nie winię jego matki, bo przecież nawet nie wiedziała, co zrobił jej syn.”

Rzecznik prokuratury okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim ,Witold Błaszczyk, poinformował:

– „Śledztwo wszczęto w prokuraturze rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim. Zatrzymano 17-letnią osobą, której postawiono zarzut zgwałcenia osoby poniżej 15 roku życia. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego areszt na okres trzech miesięcy.”

Jak można zrobić coś takiego niewinnemu dziecku?

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
43

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz