Home Kategorie Ludzie Nie tylko przewidział śmierć Kobe Bryanta 8 lat temu. On wiedział w jaki sposób do tego dojdzie.

Nie tylko przewidział śmierć Kobe Bryanta 8 lat temu. On wiedział w jaki sposób do tego dojdzie.

Śmierć Kobe Bryanta odbiła się szerokim echem na całym świecie. Internauci trafili na ciekawy wpis na Twitterze. Pewien użytkownik przewidział śmierć Bryanta już lata temu. W dodatku podał przyczynę.

41-letnia legenda koszykówki Kobe Bryant i jego 13-letnia córka Gianna zginęli w katastrofie helikoptera w niedzielę w Calabasas w Kalifornii, potwierdził burmistrz miasta.

Bryant, który nadał sobie przydomek Czarna Mamba, przeszedł na emeryturę w 2016 roku.

Bryant grał w Los Angeles Lakers przez 20 sezonów i uważany jest za jednego z największych graczy NBA w historii. W czasie swojej kariery przyczynił się do pięciu mistrzostw Lakers. Był 18 razy w drużynie All Stars i najbardziej wartościowym graczem NBA w sezonie 2007/08. Znajduje się na czwartej pozycji na liście wszech czasów NBA i raz zdobył 81 punktów w jednym meczu. To drugi co do ilości wynik w historii.

Śmierć Kobe Bryanta było zaskoczeniem dla wielu osób. Prezydent USA Donald Trump, Usain Bolt, Tom Brady, Whoopi Goldberg, Lennox Lewis, Andy Murray i Justin Bieber wyrazili ubolewanie z powodu śmierci sportowca oraz składają hołd pięciokrotnemu mistrzowi NBA i osiemnastokrotnej All-Star w mediach społecznościowych.

To może Cię zainteresować:  Katastrofa rządowego śmigłowca. Nie żyje szef sztabu generalnego i 7 innych osób.

Władze podały, że śledztwo w sprawie katastrofy helikoptera jest w toku. FBI jest na miejscu katastrofy helikoptera w Calabasas w Kalifornii, która pochłonęła życie supergwiazdy NBA, jego córki i siedmiu innych osób. Oznacza to, że każdy detal związany z jego podróżą zostanie dokładnie przebadany.

Jak informują lokalne media warunki pogodowe były nieodpowiednie na podróż śmigłowcem. Przez gęstą mgłę widoczność była bardzo mała. Według Michaela Guy, meteorologa, który wypowiadał się w CNN:

– „Powietrze było jak zupa.”

Większość osób publicznych składa kondolencje z powodu śmierci sportowca, jednak dziennikarka Felicia Sonmez poszła w drugą stronę. Krajowa reporterka polityczna w Washington Post chciała najwyraźniejszej zszokować internautów.

Sonmez ponownie opublikowała link do artykułu z 2016 r. o zarzutach gwałtu przeciwko Bryantowi w 2003 r. Ostatecznie zostały porzucone.

To może Cię zainteresować:  Mąż odszedł od niej, gdy była w 36 tygodniu ciąży. Zobacz, co znalazła, gdy otworzyła piekarnik!

Internauci nie zostawili suchej nitki na dziennikarce. Podkreślali nie tylko fakt, że oskarżenia odwołano, ale także to, że sportowiec zginął tragicznie i to nie jest moment na „walkę o popularność”. Ta po ogromnej fali niechęci i wyzwisk usunęła swój wpis.

Internauci trafili też na wpis na Twitterze z 12 listopada 2012 roku. Użytkownik .Noso napisał w nim, że Kobe Bryant zginie w katastrofie śmigłowca.

Internauci proszą „jasnowidza” o najróżniejsze rzeczy:

– „Bracie, proszę powiedz, że stracę dziewictwo”

– „Brachu, powiedz proszę, powiedz nam, że Galatasaray pokona Fenerbahce w Kadıköy”

– „proszę powiedz, że będę bogaty”

– „Powiedz mi, że osoba, którą kocham, wróci do mnie się do mnie”

Czy to możliwe, aby tajemniczy internauta przewidział śmierć sportowca, czy to tylko przypadek?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz