Home Kategorie Poruszające Makabra w rodzinnym domu. Odnaleziono ciała trojga malutkich dzieci. Na drzwiach wisiało ostrzeżenie.

Makabra w rodzinnym domu. Odnaleziono ciała trojga malutkich dzieci. Na drzwiach wisiało ostrzeżenie.

W Irlandii odnaleziono ciała trójki dzieci. Kiedy lokalne służby trafiły na teren posesji, na drzwiach zauważono kartkę z tajemniczą informacją. Kto ją zostawił i kim był morderca dzieci?

Ofiary to dwóch chłopców i dziewczynka. Zginęli w piątek 24 stycznia, a ich ciała odnaleziono jeszcze tego samego dnia. Żadne z dzieci nie miało nawet 10 lat.

Do tragedii doszło w Parson’s Court w Newcastle w zachodnim Dublinie. Gdy Garda (irlandzka policja) dotarła na miejsce, wydarzyło się coś dziwnego.

Po ulicy błąkała się ok. 40-letnia kobieta, która wyglądała na pogrążoną w rozpaczy. Była całkowicie zdezorientowana. Okazało się, że 40-latka jest krewną zmarłych dzieci. Prawdopodobnie to ich matka.

Kobietę przewieziono do Szpitala Uniwersyteckiego Tallagt w Dublinie.

Widok, jaki zastała w rezydencji w Newcastle tamtejsza policja, był przerażający. W domu odkryto ciała trojga małych dzieci: Conora, Darraghy i Carli. Najstarszy chłopiec miał zaledwie 9 lat. Najmłodsza ofiara – dziewczynka, dopiero 3 latka.

Ciała trojga dzieci zostały zabrane do kostnicy miejskiej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Z kolei na drzwiach domu, gdzie znaleziono maluchy wisiała tajemnicza kartka.

Jak podają irlandzkie media, gdy Garda dotarła na teren posiadłości, odkryła tajemniczą kartkę, którą ktoś przymocował na drzwiach domu, gdzie doszło do tragedii.

Informacja na kartce brzmiała: „Nie wchodź na górę, zadzwoń na 999”.

Kto mógł zostawić taką kartkę i czy ta sama osoba była mordercą trojga rodzeństwa McGinleyów? Wokół tej sprawy na razie jest więcej pytań, niż odpowiedzi.

Według wstępnych ustaleń policji, dzieci otruto, odurzono narkotykami lub uduszono. Więcej informacji służby uzyskają dopiero po wykonaniu sekcji zwłok.

Póki co, wiadomo, że nie było śladów włamania do domu. Na terenie tragicznego zdarzenia badania prowadzi Biuro Techniczne Gardy.

Prowadzone śledztwo jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie, a irlandzkie służby proszą, aby każdy, kto posiada informacje, które mogłyby pomóc, skontaktował się ze służbami pod numerem telefonu 01-6667600.

Kieliszki z grawerem
Kieliszki z grawerem
17,90 zł
30,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kieliszek do wina (od 17,90 zł) lub kieliszki do szampana (34 zł) z dowolnym grawerem z unikalneprezenty.pl (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
55
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz