Home Kategorie Ludzie Ania Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Mało kto wie, jak mu pomagała.

Ania Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Mało kto wie, jak mu pomagała.

Anna Przybylska pracowała z Zenkiem Martyniukiem. Potwierdził to sam król disco polo. Chociaż spotkali się wiele lat temu, to pamięć o aktorce jest nadal żywa.

Jak zatem dorabiała Przybylska u Martyniuka? Jak się poznali?

Ania na swoją sławę musiała długo i ciężko pracować. Zamiast studiów skupiła się na karierze aktorskiej. Jednak nie od razu przypadły jej największe role. Chociaż Przybylska już wtedy dostała rolę w „Złotopolskich” jej pensja była zbyt mała, aby aktorka mogła sama się utrzymać.

Dodatkową pracę podjęła m.in. przy teledysku Zenka Martyniuka. Artysta ciepło wspomina Anię:

– „Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze.”

Zenek Martyniuk wspomina również, że Ania była niezmiernie zaradna. Kiedy ktoś podczas kręcenia teledysku ukradł buty wokalisty, włączyła się do pomocy:

– „Ania bardzo przejęła się zaistniałą sytuacją i zaangażowała się w poszukiwanie zastępczego obuwia. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy szukać nowych. Udało się znaleźć całkiem podobne.”

View post on imgur.com

Piosenkarz przyznaje, że Anię rozpoznała jego żona. On teraz żałuje, że się w porę nie zorientował i nie zaprosił do klipu! Teraz pozostały mu tylko wspomnienia:

– „Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze „Złotopolskich”.”

Po pracy na planie teledysku pozostało tylko zdjęcie w kolekcji Ani. Jednak piosenkę możemy podziwiać do dziś!

Jazda sportowym autem po torze
Jazda sportowym autem po torze
109,00 zł
119,00 zł
339 dni
do końca oferty!
Przejazd wybranym sportowym autem po torze od 109 zł z firmą motoprezent.pl – wiele lokalizacji do wyboru

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz