Home Kategorie Życie 80-letnia emerytka chce wyjść za 35-latka. Matka chłopaka dała im błogosławieństwo.
12.98K

80-letnia emerytka chce wyjść za 35-latka. Matka chłopaka dała im błogosławieństwo.

Podobno miłość nie zna granic, również tych wiekowych. Tak jest w przypadku tej pary, która poznała się w sieci. Ona ma 80 lat, a on 35. To nie jedyne co ich dzieli.

80-letnia kobieta poznała mężczyznę dzięki mediom społecznościowym. Po wielu rozmowach emerytka zakochała się. Twierdzi, że jest gotowa wyjść za niego, pomimo różnicy wieku.

Iris Jones po raz pierwszy nawiązała kontakt z 35-letnim Mohamedem Ahmedem Irbrihamem na grupie na Facebooku poświęconej ateizmowi. Po 2 tygodniach Egipcjanin wyznał jej miłość. W listopadzie ubiegłego roku Iris postanowiła wybrać się do Kairu, aby spotkać się osobiście.

Mimo, że dopiero się poznali, postanowili wziąć ślub w Kairze. Niestety, ambasada brytyjska powiedziała Iris, że będzie potrzebowała dokumentów rozwodowych oraz zaświadczenia o braku przeszkód potwierdzających, że może ponownie wziąć ślub.

To może Cię zainteresować:  Zmęczona matka leży pod szpitalnym łóżkiem swojego dziecka. Poruszony mąż umieścił zdjęcie w Internecie.

Przed powrotem do Anglii Iris spotkała 70-letnią matkę Mohameda, która udzieliła im błogosławieństwa. Iris rozwiodła się ze swoim byłym mężem 40 lat temu. Teraz oszczędza pieniądze, aby wrócić do Egiptu i poślubić Mohameda, który pochodzi z Gizy.

80-latka wyznała, że pierwszy raz kochali się już kilka godzin po pierwszym spotkaniu. Ten moment zapamięta na długo.

– „To było niesamowite. Znowu poczułam się jak dziewica. Nie było to łatwe, ale było bardzo kochające i romantyczne. Mój były mąż powiedział, że byłam lodowata, kiedy rozwiedliśmy się 40 lat temu, ale teraz wiem, że na pewno nie.”

Jej synowie, Steve (54 l.) i Darren (53 l.) wyrazili zaniepokojenie związkiem w jaki weszła ich mama. Iris twierdzi, że Mohamed nie szuka pieniędzy ani brytyjskiego paszportu – a ich wzajemna miłość jest prawdziwa.

To może Cię zainteresować:  3-letni chłopiec mówi, że wie, kto go zabił. To, co znaleźli pod stosem kamieni w jego wiosce jeży włos na głowie.

Jak mówi Iris:

– „Spędziłam lata uszczęśliwiając innych, teraz chcę tylko poślubić mężczyznę, którego kocham, zanim umrę. Zawsze byłam trochę buntownikiem, a on jest dla mnie idealny.”

Co myślicie o takim związku?

Kurs Excel: rok nauki online
Kurs Excel: rok nauki online
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online z zakresu MS Excel za 39 zł na platformie iExcel.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
58
Wow
Wow
18
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz