Home Kategorie Niesamowite Na swoją studniówkę przyjechała karawanem w trumnie. To, dlaczego tak zrobiła odbiera mowę.

Na swoją studniówkę przyjechała karawanem w trumnie. To, dlaczego tak zrobiła odbiera mowę.

Nastolatka chciała zaszokować swoich kolegów i koleżanki. Postanowiła przyjechać na bal maturalny karawanem i to w trumnie. W ten sposób nawiązała do swojej życiowej decyzji.

Była to jedna z najbardziej pamiętnych imprez szkolnych w 2017 roku. Megan Flaherty przyjechała na bal maturalny Pennsauken High School w New Jersey leżąc w trumnie. Drzwi otworzyły się, a kierowca i chłopak Megan wysunęli trumnę.

Nastolatka ukazała się wszystkim w pięknej niebieskiej sukni z bukietem kwiatów. Leżała w otwartej trumnie z rekwizytami, uśmiechając się, nie wiedząc jeszcze, że za moment stanie się gwiazdą Internetu.

Jednak niewiele osób podzielało entuzjazm nastolatki i uznano, że ta naśmiewa się z uroczystości pogrzebowych oraz zmarłych. Naigrawanie się w ten sposób nie przystoi nastolatce i niektórzy żądali, aby przeprosiła. Megan nie przejmuje się krytyką. Uwielbia zwracać na siebie uwagę i lubi wyróżniać się z tłumu. Jej mama napisała post w jej obronie, twierdząc, że ta nie zrobiła nic złego. Wybrała swoją drogę życiową, a mężczyzna w cylindrze to jej nauczyciel fachu. Megan aktywnie pobiera nauki i przygotowuje się do nowego zawodu. Ale jaka jest wymarzona praca nastolatki?

Nastolatka przyjechała na bal w trumnie nieprzypadkowo. Okazało się, że pomysł ten nie był głupim żartem. Chodziło o to, że pokazała swój kierunek zawodowy. Megan chce bowiem zostać dyrektorem domu pogrzebowego. Nastolatka jest zafascynowana tematyką pogrzebów i chciałaby móc organizować uroczystości pogrzebowe.

To może Cię zainteresować:  Zostały 2 tygodnie na uratowanie życia Justyny. „W chwili, gdy czytasz te słowa, dla Justyny nie ma już szans na leczenie w Polsce”

Uważacie, że nastolatka przesadziła czy zrobiła niezapomniane wejście na bal maturalny?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
60

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz