Home Kategorie Ludzie Blanka Lipińska była utrzymanką bogatego mężczyzny. Jak długo to trwało?

Blanka Lipińska była utrzymanką bogatego mężczyzny. Jak długo to trwało?

Blanka Lipińska była utrzymanką. Pisarka przy okazji promocji kinowej adaptacji książki „365 dni” opowiedziała co nieco o swoich związkach. Co zdradziła?

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, która nie może narzekać na brak zajęć. Nie tylko napisała serię książek „365 dni”, ale też pomaga przy jej ekranizacji. To ona miała wpływ m.in. na to, że w głównych rolach pojawią się Michele Morrone i Maria Sieklucka.

Kinowa wersja książkowego hitu, który uznawany jest za połączenie „Ojca Chrzestnego” i „50 twarzy Gray’a”, na ekrany kin trafił 7 lutego. Aby zachęcić widzów do udania się na seans, Lipińska regularnie udzielała wywiadów, w których nie tylko opowiadała o produkcji, ale zdradzała też co nieco ze swojej przeszłości.

Tak jak w rozmowie, którą Blanka odbyła z dziennikarzem Wirtualnej Polski. Oprócz filmu, opowiedziała co nieco o swoich związkach. Przyznała, że w jej ocenie sporo kobiet nie dąży do niezależności i liczą na bogaty portfel swojego wybranka, który da im samochód, karty kredytowe, by mogły pokazać się na Instagramie.

Lipińska dodała, że w młodości była zależna od mężczyzny, który zapewniał jej komfortowe życie. Po latach stwierdziła, że w tamtym czasie jej to nie przeszkadzało, bo była bardzo młoda, ale obecnie nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.

– „Miałam tak, że czułam się trochę niewolnikiem własnego wyboru. Tylko, że ja potrafiłam to zostawić, po prostu wyprowadzić się i zaczynać od niczego. Pamiętam, jak kiedyś tak zrobiłam, bo to się nie zdarzyło raz, byłam taka głupia, ale kobiety takie są.”

Kiedy Blanka postanowiła się wyprowadzić, zamieszkała u swojej przyjaciółki. Przez jakiś czas spała na podłodze, na której miała dwie kołdry. Jej ubrania przez długi czas znajdowały się w kartonach poustawianych jeden na drugim.

Dlaczego zdecydowała się na tak radykalny krok? Okazuje się, że mężczyzna, z którym wtedy była, złamał jej serce. Jak wyznała pisarka, tym samym zabrał sporą część jej dawnej osobowości, pozostawiając tylko nikły procent tego, jaką była kiedyś. Właśnie dlatego każdej osobie, która będzie próbowała do niej dotrzeć, wcale nie będzie tak łatwo:

– „Zabrał chyba 90 procent tego, jaka fajna byłam. 90 procent Blani zabrał, 10 tylko zostało. (…) Ciężko się będzie przebić przez tą skorupę, przez ten mur, który sobie zbudowałam.”

Czy obecnie jakiś mężczyzna próbuje się przebić przez tą skorupę i dotrzeć do pisarki? Nie wiadomo. Od momentu, w którym rozstała się ze swoim poprzednim partnerem, gwiazda na temat swoich związków się nie wypowiada.

eKurs: Gospodarka magazynowa
eKurs: Gospodarka magazynowa
49,00 zł
299,00 zł
2 dni
do końca oferty!
Kurs online: Gospodarka magazynowa i zarządzanie zapasami za 49 zł i więcej w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz