Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła pochwaliła się nowym chłopakiem. Chce go zatrzymać dodając do jedzenia afrodyzjaki.

Justyna Żyła pochwaliła się nowym chłopakiem. Chce go zatrzymać dodając do jedzenia afrodyzjaki.

Dwa lata temu po rozstaniu z mężem odnalazła miłość. Do serca wybranka trafiła sprawdzonym sposobem: poprzez żołądek. Teraz Justyna Żyła chce zatrzymać chłopaka afrodyzjakami.

Medialna kariera Justyny Żyły rozpoczęła się dwa lata temu, gdy zaraz po powrocie polskich skoczków narciarskich z Igrzysk ujawniła w sieci, że jej mąż, Piotr Żyła porzuciła ją i dwójkę dzieci. Chociaż mówiono wtedy, że skoczek miał się wyprowadzić do kochanki pół roku wcześniej.

Najważniejsze, że internetowe wyznanie Justyny Żyły przyciągnęło uwagę mediów. Magazyn „Playboy” postanowił kuć żelazo póki gorące i zaledwie miesiąc po dramatycznych zwierzeniach Żyły, rozebrał ją na baraniej skórze. Sesja, utrzymana w siermiężnej stylistyce, wywarła wprawdzie przygnębiające wrażenie, jednak kariera Justyny zaczęła nabierać tempa.

Porzuconą żoną skoczka zaczęły interesować się stacje telewizyjne. Justyna dostała do prowadzenia talk show „Pierzemy brudy do czysta”, który emitowany jest na kanale Active Family. Przy okazji okazało się, że celebrytka nie ma talentu telewizyjnego, ale producenci raczej go od niej nie oczekiwali.

To może Cię zainteresować:  Kolejna metamorfoza Agnieszki Kotońskiej. „Taka trochę nasza polska Pamela”.

Posypały się także propozycje udziału z programach rozrywkowych. Spośród nich Żyła wybrała „Taniec z gwiazdami”. Szybko okazało się, że talentem tanecznym także nie dysponuje. To znaczy, prezentowała się nieźle, póki Tomasz Barański trzymał ją nad parkietem. Kiedy ją na nim stawiał, robiło się dużo gorzej. W okolicach piątego odcinka zaczęła w końcu przykładać się do nauki, ale wtedy widzowie doszli do wniosku, że przestało być ciekawie i wyeliminowali ją z programu.

Justyna przekonywała w wywiadach, że nawet dobrze się stało, bo miała już dość Warszawy i tęskniła za dziećmi.

Po powrocie do rodzinnej Wisły, Żyła zajęła się tym, co pasjonuje ją najbardziej, czyli gotowaniem. Regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia wykonanych przez siebie potraw, przy okazji zdradzając co nieco ze swojego życia.

To może Cię zainteresować:  Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon złapał to, co powiedziała pod koniec wiecu męża.

Z najnowszych wpisów wynika, że w życiu Justyny pojawiła się nowa miłość. Żyła ujawniła, że jej nowy partner to prawdziwy macho, bo jest mięsożerny. Pod przyrządzonym dla ukochanego daniem złożonym ze porcji mięsa, frytek i sałatki, napisała z dumą:

– „Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu to kawał porządnego miecha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego. Zima nareszcie wpadła do Wisły i mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej. Kto rusza na nartki?”

Fani dopatrzyli się tego, że do sałatki dodała liście lubczyku. Najwyraźniej Justyna chce uniknąć powtórki z niemiłych przeżyć z Piotrem i utrzymać przy sobie nowego partnera przy pomocy afrodyzjaków.

Źródło: instagram.com

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
899,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny od 379 zł w TOMMA Diagnostyka Obrazowa – 24 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz