Home Kategorie Ludzie Blanka Lipińska nie zawsze wyglądała tak. „Byłam grubą świnką z czarnymi włosami”.

Blanka Lipińska nie zawsze wyglądała tak. „Byłam grubą świnką z czarnymi włosami”.

Ludzie potrafią się bardzo zmienić przez lata. Metamorfoza jaką przeszła Blanka Lipińska to świetny przykład. Gdyby nie archiwalne zdjęcia, ciężko byłoby nawet wyobrazić sobie pisarkę w innym wydaniu.

Figura Blanki Lipińskiej jest zachwycająca i ona sama doskonale o tym wie. Swoją sylwetką pochwaliła się już pod koniec 2019 roku. Dzięki ćwiczeniom oraz diecie stara się dbać o swoją wagę, która nie zawsze była idealna.

Celebrytka nie ukrywa także, że przeszła liczne operacje plastyczne i wydała na nie kilkaset tysięcy złotych:

– „Kości policzkowe, czyli chyba wolumetria mam zrobione, mam też zmieniony kształt żuchwy ze względu na to, że tu się nie da spalić tłuszczu, no bo jak – to też mam tutaj lipolizę i zmieniała mi Ewelina kształt brody. Zrobiłam sobie operację wycięcia torebek tłuszczowych z policzków. Nigdy nie będę udawać, że mam dietę zmieniającą rysy twarzy.”

Dlaczego tak jej zależy na dobry wyglądzie? Dla samej siebie. Po prostu chce się dobrze czuć w swoim ciele:

– „Chcę kochać siebie również za wizualność. To jest moja próżność. Jestem próżna, przyznaję się do tego. Chcę jak najdłużej być młoda i najpiękniejsza, jak tylko się da. Moja próżność nie pozwoli mi już nigdy doprowadzić się do takiego stanu, kiedy byłam grubą świnką z czarnymi włosami. Dieta stała się dla mnie stylem życia.”

Lipińska zaistniała w mediach za sprawą swojej książki „365 dni”, którą wydała w 2018 roku, a następnie jej kontynuacją. Przyglądając się recenzjom w sieci ciężko nazwać je „dobrą literaturą”.

Czytelnicy masowo narzekają na źle prowadzoną fabułę, nieciekawe postacie oraz na przerost formy nad treścią. Podobnie jak film wyreżyserowany na podstawie jej powieści, zbiera mieszane, bądź słabe recenzje.

Co na to Blanka? Według celebrytki, to wina… nieznajomości krytyków oraz małej ilości filmów erotycznych:

– „Z tego co wiem, w Polsce nie mamy dobrobytu filmów erotycznych. W ogóle na świecie nie ma dobrobytu filmów erotycznych! Więc jak ktoś jest specjalistą od erotyki, to chciałabym wiedzieć, kto to, bo faktycznie zdanie takiego człowieka by się dla mnie liczyło.”

Widocznie szał na „literaturę erotyczną” nie osłabł po 50 Twarzach Grey’a. Lipińska jednak nie zamierza odpuszczać i ma zamiar stworzyć serial na podstawie swoich książek. Podobno stara się także o kontrakt z Netflixem. W trakcie wywiadu z serwisem Plotek powiedziała, że chce być rewolucją seksualną XXI wieku.

Kursy językowe online
Kursy językowe online
29,00 zł
87,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kursy językowe online od 29 zł: 3-miesięczny dostęp do nauki wszystkich języków obcych i więcej opcji na Lerni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz