Home Kategorie Poruszające 33-letnia kobieta i jej sześcioro dzieci spłonęło żywcem w domu. Najmłodsze miało zaledwie rok.

33-letnia kobieta i jej sześcioro dzieci spłonęło żywcem w domu. Najmłodsze miało zaledwie rok.

Nie żyje matka i szóstka jej dzieci. Zginęli w tragicznym pożarze domu. Ojciec starając się ratować rodzinę doznał wielu obrażeń i trafił do szpitala. Służby ustalają przyczyny wybuchu ognia.

Do tej tragedii doszło 8 lutego w Clinton w USA. W pożarze śmierć poniosła praktycznie cała rodzina, która była dobrze znana lokalnej społeczności. Przeżył jedynie ojciec.

Jak podaje BBC, w pożarze zginęła 33-letnia matka, która była nauczycielką w szkole podstawowej oraz jej dzieci: 5 chłopców i 1 dziewczynka w wieku od 1 do 15 lat.

Ciała starszych dzieci odnaleziono w sypialni, a zwłoki kobiety i jej córeczki w innym pokoju.

To może Cię zainteresować:  Codziennie przychodzi na cmentarz o tej samej porze i zasypia na grobie. Ta historia poruszyła miliony ludzi na całym świecie.

Nie jest znana jeszcze przyczyna wybuchu pożaru w domu rodzinnym. Jednak nieoficjalnie mówi się o zwarciu elektrycznym, które miało doprowadzić do zaprószenia ognia.

Ojciec trafił do szpitala z dużą ilością skaleczeń, poparzeń oraz objawami zatrucia czadem. Śledczy przekazali informacje na temat stanu mężczyzny:

– „Wiemy, że był zmartwiony, zaniepokojony i próbował ratować rodzinę. Nasi ratownicy chcieli od razu się nim zająć, ale nie chciał opuszczać miejsca zdarzenia.”

Dom, w którym mieszkała rodzina został wybudowany w 1951 roku i prawdopodobnie ogień z tego powodu rozprzestrzenił się tak szybko, uniemożliwiając ucieczkę kobiecie i dzieciom. Jak podają lokalne media – w niektórych oknach znajdowały się kraty antywłamaniowe.

To może Cię zainteresować:  10-letni chłopak odebrał sobie życie, bo miał już dość. Jego zwłoki w szafie odnalazła mama.

Mieszkańcy miasta, w którym doszło do wypadku, są pogrążeni w żałobie. Jak czytamy w oświadczeniu:

– „To był tragiczny dzień dla naszego miasta. Prosimy o wasze modlitwy za tę rodzinę. Wszyscy łączymy się w rozpaczy.”

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
450,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny oczu od 99,99 zł i więcej opcji w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz