Home Kategorie Poruszające Tragedia w Bydgoszczy. Matka zamordowała 2-miesięczne bliźniaki i próbowała odebrać sobie życie.

Tragedia w Bydgoszczy. Matka zamordowała 2-miesięczne bliźniaki i próbowała odebrać sobie życie.

Do szokującego odkrycia doszło w jednym z bloków mieszkalnych w Bydgoszczy. Odnaleziono tam zwłoki 2-miesięcznych bliźniaków. Ich matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

W poniedziałkowe popołudnie na bydgoskim Okolu odnaleziono zwłoki dwóch niemowląt płci męskiej. Jak poinformował jeden z policjantów, bliźniaki miały 2 miesiące.

Policja została powiadomiona przez jednego z sąsiadów. Ciała nie nosiły znamion przemocy, więc podejrzenie padło na zatrucie tlenkiem węgla. W toku śledztwa ustalono jednak, że nie jest to przyczyna śmierci. Matka dzieci trafiła w ciężkim stanie do szpitala.

Rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji mł. insp. Monika Chlebicz, potwierdza przebieg wydarzeń w rozmowie z Radiem Zet:

– „Zostaliśmy poinformowani przez centrum powiadamiania ratunkowego, że pogotowie zostało wezwane do wymagających interwencji małych dzieci i ich matki. Jednocześnie na miejsce pojechali ratownicy medyczni, którym mimo trwającej godzinę reanimacji nie udało się uratować chłopczyków.”

Matka bliźniaków, jak ujawniają lekarze, znajduje się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że od kilku lat leczyła się psychiatrycznie.

To może Cię zainteresować:  Czy uważasz, że nauczanie zdalne jest dobre dla dzieci?

W trakcie dramatycznych wydarzeń na bydgoskim osiedlu była sama w domu z dziećmi. Mąż kobiety był wtedy w pracy, a starsze dziecko w przedszkolu.

Policja wykluczyła zatrucie tlenkiem węgla i według wstępnych ustaleń, kobieta w ciężkiej depresji poporodowej zabiła swoje dzieci oraz zażyła dużą dawkę leków, aby popełnić samobójstwo.

To może Cię zainteresować:  Zrobili zdjęcie 5-letniej córce tuż przed śmiercią. Umarła w objęciach rodziców.

Matka zmarłych niemowląt w stanie zagrażającym życiu została przewieziona do szpitala. Jak poinformowała Agnieszka Adamska-Okońska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy:

– „Na razie nie mamy zgody lekarzy na przesłuchanie kobiety.”

Z ustaleń Wyborczej nieoficjalnie wiadomo, że ciała chłopców znaleziono w łóżeczku. Obaj byli mokrzy, ale mieli na sobie ubranka. Możliwe, że doszło do podtopienia bądź podduszenia.

Na środę zaplanowano sekcję zwłok dwumiesięcznych bliźniąt, która ma wyjaśnić ich przyczyny śmierci.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
32,00 zł
45,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz