Home Kategorie Ludzie Wyciekło nagranie z pobicia Dominika Sikory. Widać na nim, jak napastnik zadaje mu śmiertelny cios.

Wyciekło nagranie z pobicia Dominika Sikory. Widać na nim, jak napastnik zadaje mu śmiertelny cios.

Dominik Sikora zmarł po tym, jak został pobity w Poznaniu. Trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Lekarze nie zdołali go uratować. Policja poszukuje sprawcy, 42-letniego Olgierda Michalskiego.

Zapaśnik Dominik Sikora nie żyje. Mężczyzna zmarł w wyniku urazu jakiego doznał w nocy z 26 na 27 stycznia. To wtedy został zaatakowany przez 42-letniego Olgierda Michalskiego.

Kamery monitoringu nagrały wyjście Dominika z lokalu. Widać na nim, że ruszył za nim mężczyzna z dwoma kobietami. W rozmowie z Gazetą Wyborczą, trener „Sobieskiego” Antoni Obrycki, poinformował:

– „[Dominik Sikora – przyp. red.] został pobity. Prokuratura wyjaśni pewnie okoliczności, ale wszystko na to wskazuje, że doszło do jakiejś bójki, Dominik trafił do szpitala z obrzękiem mózgu. Nie udało się go uratować. Jesteśmy załamani, nie wiemy co powiedzieć i robić w tej sytuacji. To ogromny cios dla jego bliskich, dla nas, klubu i dla mnie. Mam nadzieję, że policja znajdzie tych, którzy go pobili.”

Organom ścigania udało się zidentyfikować napastnika w osobie 42-letniego Olgierda Michalskiego. Jest on obecnie poszukiwany za pobicie Dominika Sikory.

To może Cię zainteresować:  Emil B. planował zabójstwo Kuby. Rodzice chłopaka wiedzieli, że jest w niebezpieczeństwie.

Upubliczniono zdjęcie mężczyzny oraz wystawiono za nim list gończy. Jak czytamy na stronie poznańskiej policji:

– „W związku ze śmiercią Dominika Sikory poszukujemy Olgierda Michalskiego. Każda osoba, która zna miejsce pobytu tego mężczyzny może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – tel. +48 796 658 459. Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo otrzymali zgodę Prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.”

Policja dotarła do jednego z nagrań z prywatnej kamienicy. Widać na nim dokładnie jak doszło do pobicia i co działo się dalej. Na filmie widać moment, w którym Dominik otrzymuje cios w głowę. 29-latek upada na ziemię i uderza głową o bruk, a napastnik ucieka z miejsca zdarzenia.

10 lutego na poznańskim Miłostowie odbył się pogrzeb sportowca. Rodzina nie może pogodzić się ze stratą.

Jeśli ktoś widział Olgierda Michalskiego, proszony jest o kontakt z policją.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz