Home Kategorie Poruszające Koszmar na przejeździe kolejowym. Przedszkolanki zignorowały opuszczony szlaban i wprowadziły dzieci na tory.

Koszmar na przejeździe kolejowym. Przedszkolanki zignorowały opuszczony szlaban i wprowadziły dzieci na tory.

Przedszkolanki przeprowadziły grupę dzieci przez zamknięty przejazd kolejowy. Musiały wiedzieć na jakie niebezpieczeństwo narażają podopiecznych. Skąd ta bezmyślność?

Przejście grupy dzieci z przedszkola położonego na obrzeżach Pragi na peron dworcowy miało nie wiązać się z żadnym ryzykiem. W końcu na to liczą rodzice, którzy oddają swoje pociechy pod opiekę takich placówek i zatrudnionych tam wychowawczyń. Niestety, tym razem dzieci otarły się o śmierć.

Na szokującym nagraniu widać, jak nieodpowiedzialne przedszkolanki prowadzą dzieci prosto na tory, którymi w każdym momencie może przejechać pociąg.

Zamknięty przejazd kolejowy wszystkim ludziom na świecie kojarzy się jednoznacznie z niebezpieczeństwem wpadnięcia pod pociąg. Niestety wychowawczynie z praskiego przedszkola miały chyba inne skojarzenia.

Jak udało się ustalić, wychowawczynie spieszyły się na pociąg w kierunku Praga-Smichova. Do tego stopnia, że postanowiły narazić dzieci na śmiertelne niebezpieczeństwo i przeprowadzić je przez zamknięty przejazd kolejowy. A właściwie przegnać, bo na nagraniu z kamery monitoringu widać, jak poganiają maluchy, ubrane w kolorowe kurtki, z plecaczkami, najwyraźniej gotowe na wycieczkę. Pewnie nawet nie miały świadomości, że o mały włos mogło do niej w ogóle nie dojść…

Wychowawczyniom grozi za to dwa lata wiezienia i odebranie prawa do wykonywania zawodu. Nagranie z monitoringu posłuży jako dowód w sądzie.

Przy okazji okazało się, że kamery zostały tam zamontowane ledwie kilka dni wcześniej. Przedszkolanki mogły więc nie wiedzieć, że ich zachowanie zostało uwiecznione. Nie można też wykluczyć, że nie jest to pierwszy raz, gdy pozwalały sobie na taką nieodpowiedzialność. Jest to jednak pierwszy, na którym zostały przyłapane.

Zabiegi na stacjach treningowych
Zabiegi na stacjach treningowych
79,99 zł
89 dni
do końca oferty!
Zabiegi na stacjach strefy fitness: 5 treningów za 79,99 zł i więcej w Body Evolution w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
83

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz