Home Kategorie Ludzie Kontrowersje wokół stroju Krzysztofa Cugowskiego na pogrzebie Romualda Lipki. Ubrał się niestosownie.

Kontrowersje wokół stroju Krzysztofa Cugowskiego na pogrzebie Romualda Lipki. Ubrał się niestosownie.

Pogrzeb Romualda Lipki odbył się wczoraj w archikatedrze w Lublinie. Kompozytor był żegnany przez przyjaciół, wśród których można było dopatrzeć się wielu gwiazd.

Obecny był też Krzysztof Cugowski, który wyróżniał się strojem na tle reszty żałobników.

Kompozytor i lider Budku Suflera zmarł 6 lutego w wyniku choroby nowotworowej. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o 13:00. Ich zwieńczeniem było złożenie ciała artysty do grobu na cmentarzu przy ul. Lipowej. W trakcie ceremonii oddano hołd zmarłemu. Z balkonu ratusza odegrano wielki przebój Budki Suflera „Jolka, Jolka”.

Na pogrzebie pojawiło się wiele znanych osób, które przyszły oddać hołd zmarłemu. Wśród nich nie zabrakło Krzysztofa Cugowskiego, który przez lata był wokalistą Budki Suflera.

Artysta zdecydowanie wyróżniał się strojem na tle żałobników. Ubiór odbiegał od tradycji, według której na uroczystości żałobne należy wybrać strój w stonowanych, ciemnych barwach. Gdyby stosować się do tradycyjnych zasad, strój zupełnie nie pasował do wzniosłego charakteru uroczystości. Muzyk zdecydował się na zieloną kurtkę, fioletową bluzkę i szalik. Pozostali zebrani wybrali zdecydowanie bardziej stonowane kolory.

To może Cię zainteresować:  Cimoszewicz potrącił rowerzystkę. Jego oświadczenie w tej sprawie jest niepokojące.

Jakiś czas temu Romuald Lipko i Krzysztof Cugowski byli w konflikcie. Jak podawały źródła, dawni przyjaciele nie mogli dojść do porozumienia w kwestii praw autorskich. Ostatecznie zakończono współpracę i zastąpiono go nowym wokalistą, Robertem Żarczyńskim.

Romuald w wywiadach dość często podkreślał, że nie dojdzie do pojednania między nim a Krzysztofem. Według niego do osiągnięcia kompromisu potrzebna była spokojna rozmowa, a do tej obu panom było daleko. Jednak przed samą śmiercią kompozytor zmienił zdanie i podobno już w szpitalu spotkał się z Krzysztofem. Przyjaciołom udało się pogodzić.

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
103
Zły
Zły
64

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz