Home Kategorie Poruszające Kobieta zgwałciła dziecko, a następnie opublikowała nagranie ze zdarzenia.

Kobieta zgwałciła dziecko, a następnie opublikowała nagranie ze zdarzenia.

Kobieta zgwałciła dziecko, a następnie opublikowała nagranie ze zdarzenia.

Kobieta zgwałciła dziecko, a następnie udostępniła film z zajścia. Detektywi z biura szeryfa w hrabstwie Spokane nie mają wątpliwości co do materiału dowodowego.

Według dokumentów sądowych złożonych we wtorek, Audree L. Pederson nie tylko opublikowała nagranie w sieci, ale wysyłała je również w SMS-ach. 24-letnia matka to były pracownik firmy Northern Quest. Przełożony Pederson zadzownił do Kalispel Tribal Police w zeszły piątek, aby zawiadomić o tym, że dostał od kobiety szokującą wiadomość.

Pederson przesłała mu bowiem film, na którym widać, jak gwałci 3-letniego chłopca. Niedługo potem w śledztwo włączyli się śledczy z biura szeryfa w hrabstwie Spokane. Udało się im ustalić, że Pederson mieszka z rodziną w domu w Chattaroy.

Kobieta została przesłuchana i przyznała się do gwałtu na dziecku oraz sfilmowania napaści. 24-latka twierdziła, że jej były chłopak poprosił ją o zrobienie filmu grożąc, że w innym wypadku opublikuje filmy z jej udziałem, na których jest naga.

To może Cię zainteresować:  Mama odkryła niepokojące ślady na ciele 3-latki. Wiktorię zgwałcono w żłobku.

Służby otrzymały nakaz przeszukania, jednak nie znaleziono dowodów potwierdzających zeznania Pederson. Natrafili za to, na wiadomość tekstową w telefonie podejrzanej, która wydaje się być wysłana przez jej byłego chłopaka. Miał napisać:

– „Czy możesz wysłać mi wideo? Jesteś w więzieniu?”

Sprawdzono przeszłość Pederson i jak się okazało nie miała dotychczas żadnych problemów z prawem. Kobieta została aresztowana 7 lutego 2020 roku. Usłyszała 5 zarzutów, m.in. gwałtu na dziecku i wykorzystywania nieletniej osoby.

Detektywom nie udało się określić czy 24-latka celowo wysłała nagranie do byłego szefa, czy może był to przypadek. Dziecko jest obecnie pod opieką służb ochrony praw dziecka.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
65

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz