Home Kategorie Życie „Walentynki to święto dla patologii. Dla lasek, których faceci przez resztę roku mają w du*ie!”

„Walentynki to święto dla patologii. Dla lasek, których faceci przez resztę roku mają w du*ie!”

Walentynki to wyjątkowy dzień, w czasie którego można oddać się przyjemnościom ze swoją drugą połówką. Niestety nie dla wszystkich jest to czas pełen magii.

Otrzymaliśmy wiadomość od Kasi, która jest oburzona faktem, że wszędzie ten dzień jest promowany, a przecież w pozostałe dni roku jej zdaniem i tak ludzie są dla siebie okropni. Treść dość kontrowersyjna, ale postanowiliśmy się nią z Wami podzielić.

Kasia mówi kategoryczne „NIE” wszelkim przejawom miłości w Walentynki. Czuje się wręcz atakowana tego dnia i uważa, że niepotrzebnie tyle się o tym mówi.

„Nie wydaje mi się, żebyście upublicznili moje słowa, ale zaryzykuję. Dlaczego? Bo mam dość tego święta. Ile można w kółko to wałkować?

Najbardziej jednak i tak bawią mnie te biedne kobietki, które tak pragną dostać bombonierkę albo jednego kwiatka, bo w ciągu roku ich facet ma je w d**ie!

Prawda pewnie w oczy kole, ale nie da się przed nią uciec. Żal mi Was, jeśli się cieszycie z byle czego. Jeśli facet kocha, to umie to okazać nie tylko w Walentynki. Mój mężczyzna ma wręcz zakaz kupowania mi czegokolwiek tego dnia. Walentynki to kicz i wiocha. Dziewczyny, które czerpią z tego dnia radość, powinny się zastanowić, czy wszystko z nimi w porządku.

Apogeum jednak nie są kwiaty, a zaręczyny! To jest dopiero wstyd. W życiu bym nie przyjęła pierścionka od faceta, który nie umie znaleźć lepszej okazji do tego, aby się oświadczyć. Bo co? Myśli, że jego niunia ucieszy się z byle czego? Z białego misia, jednej różyczki i tandetnego opakowania na pierścionek? Litości!!!

Niestety mam koleżanki, które tego dnia nagle stają się gimnazjalistkami i biegają po sklepach w poszukiwaniu sexy bielizny. Nie chcę wiedzieć w takim razie w czym śpią w pozostałe dni w roku.

Co Wy sobie myślicie? Że raz do roku będziecie miłe dla swoich facetów i oni będą o tym pamiętać w pozostałe dni? No tak to nie działa. Walentynki to święto dla leniwej patologii. Sorry, takie mam zdanie i jeśli komuś nie pasuje, nie musi się z tym zgadzać. To pójście na łatwiznę. Szkoda mi Was wszystkich, którzy teraz biegacie w poszukiwaniu kwiatów, czekoladek i innych dupereli. Weźcie w końcu otwórzcie oczy i zrozumcie o co chodzi w związku. Oby nie było dla Was za późno. Jak dorośli ludzie mogą wierzyć w takie brednie, to ja nie wiem…”

Co o tym sądzicie?

To może Cię zainteresować:  „Proszę facetów, żeby lizali moje gałki oczne”. Kontrowersyjny sposób okazywania uczuć.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz