Home Kategorie Ludzie Gabriel i Rafał skrytykowali Królową życia: „Nie ma w niej nic szczególnego”. Dalej jest jeszcze mocniej.

Gabriel i Rafał skrytykowali Królową życia: „Nie ma w niej nic szczególnego”. Dalej jest jeszcze mocniej.

Gabriel i Rafał z „Królowych życia” o Dagmarze Kaźmierskiej. Dosadnie podsumowali koleżankę z programu, w którym razem występują. Co powiedzieli?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias to obok Dagmary Kaźmierskiej największe gwiazdy „Królowych życia”. Para gejów doczekała się sporego grona fanów.

Chociaż mogłoby wydawać się, że gwiazdy show mają ze sobą świetny kontakt i raczej wypowiadają się o sobie pochlebnie, można odnieść nieco inne wrażenie po słowach Gabriela i Rafała na temat ich koleżanki z planu. Panowie zostali zapytani o to, w czym tkwi fenomen Dagmary. Ich odpowiedź raczej jej nie ucieszy.

To może Cię zainteresować:  Jedna z bohaterek Królowych Życia wytatuowała sobie całą twarz. Jak wam się podoba?

– „Jest popularna, bo każdy ma swoich fanów” – zaczął wymijająco Gabriel.

Rafał Grabias był nieco bardziej wylewny. Jego zdaniem Dagmara Kaźmierska nie wyróżnia się niczym szczególnym, poza swoim barwnym wyglądem:

– „Myślę, że w Polsce brakuje osób wyrazistych. Nie ma w niej nic szczególnego, poza taką wyrazistością. Nic więcej nie widzę, co mógłbym powiedzieć, że jest wyjątkowe. Nie ma nawet przedstawionej swojej pracy zawodowej, Myślę, że jest popularna bo jest kolorowa, krzykliwa i tyle.”

A Wy co sądzicie na ten temat?

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
29
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz