Home Kategorie Poruszające Ojciec wrzucał do sieci filmy, na którym molestował syna. Chciał na tym zarabiać pieniądze.

Ojciec wrzucał do sieci filmy, na którym molestował syna. Chciał na tym zarabiać pieniądze.

48-letni mężczyzna został oskarżony o zmuszanie swojego 3-letniego syna do seksu z innymi. Mężczyzna sfilmował samego siebie w trakcie wykorzystywania dziecka i zachęcał innych do tego samego.

48-letni mężczyzna z Brisbane, którego dane nie zostały podane do publicznej wiadomości, miał sfotografować się w trakcie aktu seksualnego z 3-letnim chłopcem. Ojciec zdecydował się wciągnąć własnego syna w seks-biznes i opublikował materiały w internecie.

Pedofilska sieć działająca za pośrednictwem serwisu Telegram korzysta z programu do przesyłania wiadomości, w którym informacje są mocno zaszyfrowane i regularnie ulegają samozniszczeniu.

Mężczyzna został aresztowany w grudniu ubiegłego roku po tym, jak sprawa trafiła do Australijskiego Centrum ds. Przeciwdziałania wykorzystywania dzieci. Dwójka dzieci, które znajdowały się pod jego opieką, zostały mu odebrane.

To może Cię zainteresować:  Policja udostępnia wizerunek gwałciciela. „Wyrządził krzywdę dziewczynce i odjechał”.

Zatrzymanie 48-latka zapoczątkowało falę kolejnych aresztować w USA i Wielkiej Brytanii.

Parlament w Australii uchwalił w zeszłym roku ustawę, pozwalającą śledczym odzyskać treści zaszyfrowanych konwersacji oraz udostępniać dane podejrzanych. Pojawiły się wówczas obawy, że ujawnienie pewnych danych przestępców może stać się coraz trudniejsze, gdyż Facebook i Google oferują nowe rozwiązania pozwalające „zaciemnić” konwersacje.

Co więcej, firmy specjalizujące się w nowych technologiach planują w przyszłości oferować kompleksowe szyfrowanie, co może oznaczać, że podejrzani tacy jak mężczyzna z Brisbane nigdy nie zostaną złapani.

To może Cię zainteresować:  Zaczepił 11-latkę, po czym wykorzystał w opustoszałym miejscu. Teraz przebywa na wolności.

Dyrektor wykonawczy Australian Transaction Reports and Analysis Center, Nicole Rose powiedziała, że ​​rozwój technologii komunikacyjnej bez odpowiednich przepisów jest jednym z największych wyzwań, przed którymi stoi współczesny świat, ponieważ pozwala on przestępcom na przechytrzenie systemu.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
32,00 zł
45,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz