Home Kategorie Niesamowite Zjawiskowy pierwszy taniec Kasi i Dominika. O tym weselu pisały nawet zagraniczne media.

Zjawiskowy pierwszy taniec Kasi i Dominika. O tym weselu pisały nawet zagraniczne media.

Kasia i Dominik pobrali się w 2019 roku. Niezwykły taniec młodej pary zachwycił nie tylko najbliższych. Zatańczyli do piosenki Eda Sheerana i stali się sławni.

W przeszłości młode pary nie przywiązywały wielkiej wagi do pierwszego tańca. Z czasem zaczęło się to zmieniać do tego stopnia, że przed ślubem pary chodzą na specjalne kursy, które mają je przygotować do tego ważnego dnia.

Jedno się nie zmieniło – pierwszy taniec dla wielu par był i jest tym, co spędza sen z powiek. Stres, wszystkie oczy skierowane w ich stronę, do tego kamera, aparaty, smartfony…

Wszyscy oczekują, że będzie to moment jak z bajki. Panna młoda w sukni księżniczki i elegancki „książę”, który poprowadzi ją i wesprze na parkiecie tak, jak będzie to robić przez resztę życia.

To może Cię zainteresować:  Rutkowski i Pilch wzięli ślub. W sieci jest już film z ich pierwszego tańca.

Ale bywa, że rzeczywistość dość boleśnie różni się od bajki, nawet w tak wyjątkowy dzień. Szczególnie, gdy jedno z małżonków – dyplomatycznie mówiąc – nie przejawia talentu tanecznego. A skoro nie mogą zgrać się na parkiecie, jak zgrają się w życiu?

Niezwykły taniec trafił na YouTube. Kasia i Dominik zatańczyli do piosenki „Perfect” Eda Sheerana. Tytuł piosenki odpowiada temu, jaki był ich pierwszy taniec – idealny. Na nagraniu nie widać nawet śladu stresu czy niepewności. Zamiast tego widać miłość oraz perfekcyjną współpracę.

Na twarzach gości weselnych maluje się wzruszenie. Ale taniec zrobił wrażenie nie tylko na najbliższych Kasi i Dominika. Pod filmem na YouTubie pojawiło się wiele komplementów, również od zagranicznych internautów. Filmik zamieścił również anglojęzyczny serwis Shareably.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz