Home Kategorie Film „Rodzinka.pl” zniknie z anteny TVP. Aktorzy rozgoryczeni, jeden zalał się łzami.

„Rodzinka.pl” zniknie z anteny TVP. Aktorzy rozgoryczeni, jeden zalał się łzami.

Po 9 latach emisji serial Rodzinka.pl znika z anteny. Poinformowała o tym Małgorzata Kożuchowska za pośrednictwem Facebooka i Instagrama.

Pierwotnie przypuszczenia o zawieszeniu produkcji popularnego serialu podał tygodnik „Na Żywo”, ale ani aktorzy związani z serialem, ani władze TVP nie potwierdzały tej informacji. Teraz jednak Małgorzata Kożuchowska rozwiała wszelkie wątpliwości. Serial oficjalnie kończy swój żywot.

– „Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”

Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci.”

Aktorka podziękowała fanom za zaangażowanie i sympatię, a także podkreśliła, że poznała wiele świetnych ludzi na planie.

– „Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. Rodzinka.pl TVP tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach.”

Z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl okazuje się, że serial miał sporą widownię. Średnia oglądalność odcinków 15. sezonu  Rodzinki.pl, pokazanych w okresie od 8 września do 1 grudnia 2019 wyniosła ponad 917 tys. widzów. Jest to jednak spadek o 210 tysięcy oglądających w porównaniu do 2018 roku.

To może Cię zainteresować:  Kobieta tańczy przed domem, aby zawstydzić córkę. Nagle odwraca się i doznaje szoku.

Fani serialu podkreślali, że jest to wina pory w jakiej emitowana była Rodzinka.pl, czyli w niedzielę o 16:30 na TVP 2.

Co ciekawe oficjalny fanpage na Facebooku 12 lutego opublikował post, w którym chwali się, że serial znalazł się w czołówce najpopularniejszych produkcji na platformie VOD TVP w 2019 roku.

Nie podano oficjalnego powodu zniknięcia serialu z ramówki Telewizji Polskiej.

Część fanów jest wściekła decyzją włodarzy TVP i uważają, że za stoi za nią polityka Prawa i Sprawiedliwości. Druga część grupy uważa, że żaden serial nie może trwać w nieskończoność. Uważają, że zakończono go w momencie, gdy scenarzyści mają pomysły, które się nie powielają i wciąż bawią.

To może Cię zainteresować:  Powiedz mi, co widzisz na obrazku, a powiem Ci o najgorszych cechach Twojego charakteru.

Aktorzy raczej nie są zachwyceni takim obrotem spraw. Mocno emocjonalnie do tematu podszedł Adam Zdrójkowski, którego kariera właściwie rozpoczęła się od tego serialu. Nagrał film ze łzami w oczach. Na nagraniu mówi, że informacja o zakończeniu jego produkowania „spadła jak grom z jasnego nieba” i że już następnego dnia scenografia zostanie rozebrana.

Ostatni 16. sezon będzie transmitowany od 1 marca tego roku.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz