Home Kategorie Ludzie Finał „The Voice Kids” już za nami. Zwycięskie wykonanie było powalające.

Finał „The Voice Kids” już za nami. Zwycięskie wykonanie było powalające.

Finał 3. edycji „The Voice Kids” budził niemałe emocje. Zobacz kto spośród 9 finalistów okazał się najlepszy.

Trzecia edycja show wzbudziła emocje tym większe, że zwyciężczynie poprzednich edycji, czyli Roksana Węgiel i Wiktoria Gabor wygrały Eurowizję Junior. Dzięki ich sukcesom program TVP zyskał rangę kuźni talentów i prostej drogi do wielkiej kariery. Atmosferę wokół programu podgrzewał sam producent, Rinke Rooyens. W rozmowie z mediami mówił:

– „The Voice Kids to fenomenalny program, dzięki któremu możemy wyłaniać fantastyczne talenty wśród dzieci. Najlepszy przykład to uczestnicy obu pokazanych dotychczas edycji – masa talentów, a wśród nich dwie niezwykłe dziewczyny, które wygrały Eurowizję Junior. To pokazuje, że program stwarza ogromne możliwości rozwoju kariery młodych wykonawców. Również i w trzeciej edycji mamy bardzo utalentowanych uczestników. Sądzę, że i tym razem wykreujemy nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.”

W trakcie bitew i sing-offów jurorzy uważnie przyglądali się występom uczestników, typując tych, którzy mają szansę na wygraną w wielkim finale. Ostatecznie Cleo do swojej drużyny wybrała Natalię Kawalec, Wiktorię Zwolińską i Szymona Lubickiego.

Tomson i Baron wytypowali Ewelinę Kozub, Aleksandrę Gwazdacz i Hanię Sztachańską. Wybór Dawida Kwiatkowskiego padł na Alę Tracz, Anastazję Maciąg i Marcina Maciejczaka.

Uczestnicy walkę o zwycięstwo rozpoczęli od wykonania coverów. Po tej rundzie jurorzy wybrali po jednym z kandydatów. Kwiatkowski postawił na Marcina Maciejczaka, Tomson i Baron wybrali Hanię Sztachańską, a Cleo Natalię Kawalec, która porwała wszystkich wykonaniem utworu „Dziwny jest ten świat”.

W finałowej turze uczestnicy znów rozpoczęli od coverów, a następnie zaprezentowali własne utwory. Hania zaśpiewała „Czarno-biały film”, Natalia „Pozwól”, a Marcin „Jak gdyby nic”.

Widzowie w głosowaniu internetowym na zwycięzcę trzeciej edycji wybrali Marcina Maciejczaka. Chłopiec odebrał z rąk prezesa TVP Jacka Kurskiego czek na 50 tysięcy złotych oraz kontrakt płytowy.

eKurs: Instruktor pływania z MEN
eKurs: Instruktor pływania z MEN
109,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor pływania (99,99 zł) lub trener (109,99 zł) i więcej w Akademio

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz