Home Kategorie News Wójt gminy Zgierz brutalnie pobita we własnym domu. Walczy o życie.

Wójt gminy Zgierz brutalnie pobita we własnym domu. Walczy o życie.

Barbara Kaczmarek to wójt gminy Zgierz. W sobotę rano została dotkliwie pobita w swoim domu w Dąbrówce. Policja poszukuje sprawcy. Kto chciał zagrozić kobiecie?

Jak podaje Radio Łódź, do tragedii doszło w sobotę. Stan Barbary Kaczmarek jest krytyczny. Kobieta walczy o życie w szpitalu. Jak poinformował rzecznik prokuratury okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania:

– „Pogotowie zostało powiadomione przez syna. Syn przekazał informację, że odnalazł matkę nieprzytomną w łóżku. W szpitalu stwierdzono uraz głowy. Po otrzymaniu tej informacji niezwłocznie przystąpiliśmy do wyjaśniania sprawy. Biegły ocenił, że obrażenia te są prawdopodobnie konsekwencją pobicia.”

Rzecznik prokuratury zdradził, że w związku z pobiciem zatrzymany został 34-letni syn kobiety. Obecnie trwają oględziny miejsca, w którym odnaleziono kobietę. Prawdopodobnie dzisiaj syn pobitej Barbary Kaczmarek zostanie przesłuchany. Śledczy zdecydują czy postawią mu zarzuty czy wstrzymają się z decyzją do dalszych ekspertyz.

Barbara Kaczmarek ma obrzęk mózgu i liczne ślady pobicia.

W Parafii Przemienienia Pańskiego i św. Maksymiliana Marii Kolbego w Dąbrówce Wielkiej ksiądz odprawi mszę świętą w intencji powrotu do zdrowia Wójt Gminy Zgierz Barbary Kaczmarek. Odbędzie się ona o godzinie 11.00 w niedzielę.

Czy to syn pobiła własną matkę? Czy Pani wójt uda się wrócić do zdrowia?

Colorland - fotoksiążka różne formaty
Colorland - fotoksiążka różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31 zł: Fotoksiążka A3, A4 i więcej z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz