Home Kategorie Poruszające 3-latka zgwałcona w toalecie w McDonaldzie. Krzyczała „tatusiu, tatusiu!”

3-latka zgwałcona w toalecie w McDonaldzie. Krzyczała „tatusiu, tatusiu!”

W poniedziałek ok. 8:00 doszło do tragedii, która poruszyła ludzi na całym świecie. 3-latka zgwałcona w toalecie desperacko próbowała wezwać ojca na pomoc.

Tragedia rozegrała się w restauracji McDonald’s w Chicago.

Dziewczynka była w lokalu wraz z bratem i ojce. W pewnym momencie tato zaprowadziło 3-latkę do toalety, natomiast sam wszedł do kabiny z synem. Dziewczynka czekała na nich pod drzwiami, z czego skorzystał zboczeniec.

Pedofil zwabił dziecko do jednej z kabin. Tam posadził ją na kolanach, ściągnął spodnie i bieliznę, a następnie wykorzystał 3-latkę seksualnie.

Dziewczynka płakała i krzyczała „tatusiu, tatusiu!”. Choć pedofil zasłonił usta dziecka ręką, wołanie 3-latki usłyszał ojciec. Rzucił się jej na pomoc.

Kabina była zamknięta, więc mężczyzna wspiął się na szczyt ścianki działowej. Kiedy zorientował się, co się dzieje, wyciągnął płaczącą dziewczynkę za nogi.

To może Cię zainteresować:  Nastolatki robiły zdjęcia na torach. Na jednym z nich uchwyciły swojego mordercę.

Niestety pomoc przyszła za późno.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawcy. Okazał się nim być 34-letni kryminalista z przeszłością.

Christopher Puente dotąd nie miał wyroku za pedofilię. Był w wcześniej skazywany za kradzieże i włamania. Po poniedziałkowych wydarzeniach, wizerunek Puente upubliczniono ww lokalnych mediach. Policji udało się złapać zwyrodnialca po dwóch dniach.

Puente stanowczo zaprzecza jakoby zgwałcił 3-latkę. Mężczyzna powiedział policji, że jego penis dotknął miejsc intymnych dziewczynki, ale do gwałtu nie doszło.

Przyznał się do uprowadzenia dziecka, zdjęcia jej ubrań i zakrycia ust dłonią.

Mężczyzna twierdzi, że był wtedy pod wpływem narkotyków.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz