Home Kategorie Film „Na Wspólnej” znika z anteny. Zmiany w ramówce TVN.
7.87K

„Na Wspólnej” znika z anteny. Zmiany w ramówce TVN.

„Na Wspólnej” znika z anteny TVN. W poniedziałek kolejny odcinek serialu nie zostanie wyemitowany. Zamiast tego obejrzymy nowy program „Hotel Paradise”. Skąd ta zmiana?

„Na Wspólnej” to serial, który jest emitowany na antenie TVN od 17 lat. Przedstawia on życie mieszkańców kamienicy przy tytułowej ulicy Wspólnej oraz ich rodzin i znajomych. Produkcja liczy już ponad 3 tysiące odcinków, a widzowie z utęsknieniem oczekują kolejnych przygód lubianych bohaterów.

Okazuje się, że chociaż serial od lat jest wyświetlany o stałych porach, w poniedziałek nie zostanie pokazany nowy odcinek. Stacja przygotowała drobną zmianę. Z racji tego, że 24 lutego startuje Hotel Paradise, serial chwilowo zniknie z anteny. Nowy program w dniu premiery zostanie wyświetlony równolegle na antenie TVN i TVN7.

Warto wspomnieć, że reality show rozgrywa się na Bali. Przylecieli tam single szukający miłości. By przejść do kolejnego odcinka, muszą połączyć się w pary. Przeszkadzać im będą pojawiający się na wyspie nowi uczestnicy, którzy będą chcieli pozostać w programie i spróbują zająć miejsce dotychczasowych mieszkańców. Para, która wygra program, ma szansę nie tylko na uczucie, ale także spory zastrzyk gotówki.

Chociaż show emitowane będzie codziennie, tylko pierwszy odcinek zostanie wyświetlony na antenie TVN-u. Losy bohaterów show będzie można śledzić na antenie TVN7. Na Wspólnej zniknie więc jedynie na jeden dzień, w kolejnych dniach będzie emitowany tak jak do tej pory.

eKurs: Psychologia, Sales manager
eKurs: Psychologia, Sales manager
59,00 zł
209,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Psychologia w biznesie lub Sales manager z zaświadczeniem MEN za 59 zł i więcej z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz