Home Kategorie Ludzie Oboje mają zespół Downa, ale mimo to 25 lat temu wzięli ślub. Teraz są nie do poznania.

Oboje mają zespół Downa, ale mimo to 25 lat temu wzięli ślub. Teraz są nie do poznania.

Małżeństwo z zespołem Downa obchodziło 25-lecie pożycia. Mimo sporej różnicy wieku i tego, że nikt nie chciał im dać szansy, wzięli ślub.

Już sam związek chorych osób może być kontrowersyjny, ale oni udowodnili, że miłość potrafi zwyciężyć wszystko.

Maryanne (48 l.) i Tommy (64 l.), jako pierwsza para z zespołem Downa w Wielkiej Brytanii, pobrali się w 1995 roku. Różnica wieku nie przeszkadzała im, i jak mówią, zakochali się w sobie bez pamięci.

Tommy czekał 1,5 roku, aby się oświadczyć. Wzbudziło to sporo kontrowersji i twierdzono, że taki związek nie ma prawa przetrwać. Mimo wszystko są już małżeństwem 25 lat.

Maryanne powiedziała w wywiadzie:

– „Mój ślub był najlepszym dniem w moim życiu. Byłam w szoku, kiedy Tommy się oświadczył, ale nie musiałam dwa razy zastanawiać się, czy powiedzieć tak. Tommy i ja nigdy się nie kłócimy. Bardzo kocham mojego męża. On jest moim najlepszym przyjacielem.”

Para odświeżyła śluby, które złożyła w 20 rocznicę zawarcia małżeństwa w 2014 roku. Każdego roku chętnie obchodzą rocznicę i pokazują światu swoją miłość.

To może Cię zainteresować:  Dwulatek zmarł po zjedzeniu tego pozornie niegroźnego owocu. Teraz załamana matka chce ostrzec innych rodziców.

Ich związek wzbudzał wiele kontrowersji, ale pomimo tego wciąż są razem i do tego są bardzo szczęśliwi. Ich historia przetarła szlak dla wielu związków, które były uważane za skazane na porażkę przez swoje problemy zdrowotne bądź wady genetyczne.

Miłość pary do muzyki jest również widoczna, ponieważ mieszkanie jest wypełnione pamiątkami Elvisa. Jest nawet tapeta z twarzą króla i zegarem z kukułką, który odtwarza jego piosenki!

Sam Tommy uwielbia śpiewać swojej ukochanej piosenki. Ostatnio świętowali swoje 30-ste walentynki!

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz