Home Kategorie Ludzie „Dzień Dobry TVN” z nowymi prowadzącymi. Tego nikt się nie spodziewał.

„Dzień Dobry TVN” z nowymi prowadzącymi. Tego nikt się nie spodziewał.

„Dzień Dobry TVN” będzie miało nowych prowadzących. Do obsady show dołączyła nowa para, która zadebiutuje już w marcu. Zmienia się też godzina emisji programu.

Telewizja śniadaniowa to amerykański wynalazek. Pierwsze na świecie morning show nadała stacja NBC 14 stycznia 1952 roku. Od tamtego momentu format ten rozlał się na cały świat.

Poranne programy w Polsce cieszą się sporą popularnością. Ich oglądalność stale rośnie. Niedawno do obsady śniadaniówki TVN-u dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Niedługo jednak to nie oni będą najmłodszymi gospodarzami show.

TVN ciągle walczy o widzów. Już 2 marca Dzień Dobry TVN rozpocznie się o 8:00 i potrwa do 11:30, czyli będzie o pół godziny dłuższy. Czy również bardziej atrakcyjny? O to zadbać ma nowa para gospodarzy.

Z kim będą dzielić studio dotychczasowi prowadzący Dorota Wellman i Marcin Prokop, Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik?

Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN przedstawiono nowy duet prowadzących. Zostali nimi Miss Polonia Paulina Krupińska i dziennikarz radiowy Damian Michałowski.

Trzymamy kciuki za same sukcesy.

Laserowy peeling węglowy
Laserowy peeling węglowy
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling węglowy na twarz, szyję i dekolt od 99,99 zł w Studiu Urody Yasuno w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz