Home Kategorie Ludzie Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN? Podobno trwają tajne negocjacje z Edwardem Miszczakiem.

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN? Podobno trwają tajne negocjacje z Edwardem Miszczakiem.

Agnieszka Woźniak-Starak rozważa powrót do telewizji. Dyrektor programowy TVN ma dla niej ciekawą ofertę.

Minęło już pół roku od tragicznej śmierci męża Agnieszki, Piotra Woźniak-Staraka. Pogrążona w żałobie prezenterka zwiesiła karierę i wycofała się z życia towarzyskiego.

W ostatnim czasie zdecydowała się jednak przyjąć propozycję swojego przyjaciela Piotra Kędzierskiego i prawdopodobnie od marca poprowadzi cykl audycji dotyczących ekologii na antenie Newonce.radio. Prezenterka chętnie podkreśla, że ten temat jest dla niej ważny, a przy tym nie naruszy swojego postanowienia o rezygnacji z programów rozrywkowych.

Sama Agnieszka potwierdziła spekulacje, zamieszczając na Instagramie zdjęcie z wyprawy na narty opatrzone podpisem „pora wracać” i hashtagiem swojego nowego miejsca pracy.

Dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak od dawna nie ukrywa swojej tęsknoty za Agnieszką. Podobno nawet prowadzi z nią tajne negocjacje. Te spekulacje podtrzymują pracownicy stacji w rozmowie z „Faktem”:

– „Na korytarzach coraz częściej plotkuje się, że Agnieszka mogłaby dołączyć we wrześniu do ekipy „Dzień dobry TVN”. Formaty rozrywkowe nie wchodzą teraz w grę, za to Agnieszka ma za sobą staż w konkurencyjnej śniadaniówce i uwielbia telewizję na żywo. Stacja nie chce na nią naciskać, ale wszyscy wierzą, że jeszcze zobaczymy ją na antenie.”

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą doświadczenie w prowadzeniu „Pytania na śniadanie” w TVP. Jednocześnie w TVN wszyscy wiedzą, że ich poranny program wymaga gruntownego remontu.

Po żartach Filipa Chajzera z ataków paniki i manii wielkości Kingi Rusin, widzowie stracili serce do „Dzień Dobry TVN”.

Wymiana prowadzących już się zaczęła. Miszczak nie ukrywa, że marzy, aby Agnieszka dołączyła do nowej ekipy.

– „My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić. Nowi prowadzący to dopiero początek zmian. Musimy ten format trochę szarpnąć, podnieść i pokazać, jak powinien wyglądać prawdziwy program śniadaniowy.”

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz