Home Kategorie Film Paweł Królikowski nie żyje. Ilona Ostrowska pożegnała swojego Kusego i pokazała wzruszającego SMS-a.

Paweł Królikowski nie żyje. Ilona Ostrowska pożegnała swojego Kusego i pokazała wzruszającego SMS-a.

Ilona Ostrowska pożegnała Pawła Królikowskiego. Na swoim Instagramie podzieliła się pięknym wspomnieniem. Aktorka opublikowała treść SMS-a jakiego otrzymała od przyjaciela z planu.

Paweł Królikowski był świetnym aktorem, który stworzył postacie kochane przez widzów. Wśród nich był Kusy z serialu „Ranczo”, czyli malarz zmagający się z alkoholizmem.

Kiedy spotkał Lucy (Ilona Ostrowska), Amerykankę polskiego pochodzenia, zmienił swoje dotychczasowe życie i porzucił nałogi.

Prywatnie Paweł i Ilona bardzo się lubili. Kiedy media obiegła informacja o chorobie aktora, Ostrowska była jedną z osób, które mocno trzymały kciuki za jego powrót do zdrowia. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie z serialowym Kusym. Napisała, że życzy mu szybkiego powrotu na plan.

Niestety Paweł Królikowski zmarł w czwartek, 27 lutego. Informację o jego śmierci potwierdził Związek Artystów Scen Polskich, a także syn Antek Królikowski, który w swoich mediach społecznościowych zmieścił poruszający wpis. Serialowego męża postanowiła pożegnać też Ilona Ostrowska.

Opublikowała zdjęcie, na którym Kusy odgrywa główną rolę. W opisie podkreśliła, że będzie z nią do końca życia, a także zdradziła jedną z wiadomości, którą od niego otrzymała:

„Mój Przyjaciel, mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany

Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese

z ktorej oderwac sie nie chce łza

i twoj w niej portret

…na dobrą wróżbę

i szczescie…… Mila

twoooj

Krooolik (Sms od Pawła 2019)”

Wpis wywołał poruszenie w sieci. W komentarzach internauci przyznawali, że bez Królikowskiego Ranczo nie będzie takie samo:

– „To co razem Państwo stworzyliście, to był jakiś aktorski kosmos. Chemia i szacunek. Przepięknie o Pani mówił. Ogromny zal.”

– „Teraz ciężko będzie oglądać Ranczo bez łezki w oku.”

– „Ranczo z tą wiadomością nie będzie się oglądać tak samo.”

Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu
Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet 5 zabiegów na wybranych urządzeniach za 49,99 zł i więcej w Fit Dance Fun Beauty w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
191
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz